Reklama

Kristen Johnston opłakuje młodszą siostrę

Ulubienica polskich widzów Kristen Johnston pogrążona w żałobie. Aktorka zamieściła na Twitterze poruszający wpis, w którym podała przyczynę i smutne okoliczności śmierci swojej młodszej siostry. Wspólnie walczyły z uzależnieniem.

Obdarzona niezwykłą urodą Kristen Johnston grała w takich przebojach TV, jak "Trzecia planeta od Słońca" czy "Ostry dyżur". Aktorka jest dwukrotną laureatką nagrody Emmy. 

We wtorek Kristen Johnston podzieliła się tragiczną wiadomością o śmierci swojej młodszej siostry Julie Herschede.

Zrozpaczona faktem, że Julie przegrała walkę o trzeźwość, aktorka opublikowała w mediach społecznościowych bardzo osobiste zdjęcie, które opatrzyła wpisem:

Według informacji zamieszczonych na Facebooku zmarłej, siostra Kristen Johnston miała 51 lat i mieszkała w Whitefish Bay w stanie Wisconsin. Osierociła trzy córki: Elsę, Emmę i Annabelle. 

Reklama

Wspólna walka

Obie siostry przez lata zmagały się z uzależnieniem. Za szczególną pomoc w drodze do trzeźwości obie siostry uznały Hazelden Betty Ford Foundation. Kristen szczegółowo opisała swoje doświadczenia i wygraną walkę z uzależnieniem w książce "Guts: The Endless Follies and Tiny Triumphs of a Giant Disaster". 

Niestety, w przypadku Julie było inaczej. W marcu zeszłego Kristen Johnston wyznała, że jest bezsilna wobec uzależnienia siostry i przyznała, że przestała pomagać jej w utrzymaniu trzeźwości. 

Aktorka w wywiadzie dla Entertainment Weekly z 2012 r. przyznała, że była na odwyku. 

Wspominała również wstrząsające doświadczenie z 2006 roku, które zmieniło wszystko. Kristen została przetransportowana do szpitala po tym, jak przez nadużywanie alkoholu i środków przeciwbólowych, pękł jej wrzód na żołądku. 

Aktorka mówi, że czuła i słyszała moment, kiedy to się stało. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kristen Johnston

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy