Królowa Elżbieta II kończy 96 lat. Pałac opublikował urocze zdjęcie

Królowa Elżbieta II kończy dziś 96 lat! Choć oficjalne obchody zostały zaplanowane na czerwiec, to kilka godzin temu na Instagramie brytyjskiej rodziny królewskiej opublikowano urocze zdjęcie monarchini, wykonane dosłownie kilka tygodni temu.

Królowa Elżbieta II obchodzi w tym roku 96. urodziny!
Królowa Elżbieta II obchodzi w tym roku 96. urodziny! Rex FeaturesEast News

Królowa Elżbieta II 21 kwietnia kończy 96 lat! Monarchini swoje urodziny świętować będzie w królewskiej posiadłości Sandringham w Norfolk. Zatrzyma się w dawnym domu księcia Filipa, Wood Farm, gdzie lubił przebywać po tym, jak przeszedł już na emeryturę. Dzięki temu, królowa, którą łączyła z nim wyjątkowa więź, będzie czuła, że wciąż jest blisko swojego zmarłego męża.

Choć oficjalne obchody urodzin monarchini zaplanowano na czerwiec, to brytyjski pałac postanowił uczcić ten wyjątkowy dzień fotką królowej. 

96. urodziny królowej Elżbiety II. Pałac opublikował wyjątkową fotkę!

Na Instagramie brytyjskiej rodziny królewskiej opublikowano fotkę królowej Elżbiety, pozującej w towarzystwie dwóch pięknych, białych kucy. Królowa ubrana jest w długi, czarny płaszcz i lekko się uśmiecha, ciesząc się zapewne obecnością zwierząt. Aż ciężko uwierzyć, że zdjęcie 96-latki zostało zrobione zaledwie kilka tygodni temu!

- Przed jutrzejszymi 96. urodzinami królowej @royalwindsorhorseshow opublikowało nowe zdjęcie Jej Królewskiej Mości z jej dwoma kucami rasy Fell, Bybeck Katie i Bybeck Nightingale. Zdjęcie zrobione w zeszłym miesiącu na terenie zamku Windsor jest czwartym z serii zdjęć opublikowanych przez Royal Windsor Horse Show, po zdjęciach z okazji Złotego Jubileuszu, Platynowego Jubileuszu i 90. urodzin Jej Królewskiej Mości. Począwszy od 1943 roku, królowa uczestniczy w każdym Royal Windsor Horse Show

- napisano pod zdjęciem.

***

Zobacz również:

"Demakijaż": Kim chciały zostać siostry Krawczyńskie?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas