Reklama

Reklama

Królowa Elżbieta II w strachu! Tego się nie spodziewała

Meghan Markle i książę Harry ponieśli srogie konsekwencje tego, że zdecydowali się na odcięcie od rodziny królewskiej. Jednak swoim zachowaniem przetarli szlak innym członkom monarchii. Królowa Elżbieta II właśnie dowiedziała się o zamiarach jednej ze swoich wnuczek i jest tym niezwykle zaniepokojona.

Meghan Markle i książę Harry od ponad roku są odcięci od rodziny królewskiej i ten krok w samodzielność wiele ich kosztował. 

Oboje jednak decydując się na takie życie, doskonale wiedzieli, z czym przyjdzie im się mierzyć. 

Nie ulega także wątpliwości fakt, że zachowanie Meghan i Harry'ego negatywnie wpłynęło na wizerunek rodziny królewskiej. 

Media śmiało używały określenia "kryzys" w stosunku do tego, co działo się w monarchii brytyjskiej przez ostatnie miesiące. 

Gdy sytuacja po śmierci księcia Filipa już nieco się uspokoiła, królowa Elżbieta II otrzymała niepokojące wieści. 

Okazuje się, że zachęcona poczynaniami Meghan i Harry'ego jedna z wnuczek królowej, pragnie powtórzyć ich drogę! 

Reklama

Kolejna wnuczka królowej chce opuścić monarchię

Chodzi o księżniczkę Beatrice. Latem 2020 roku wzięła ona ślub z Edoardo Mapelli Mozzim i okazuje się, że para ma już dość życia w Anglii. 

Jak donosi magazyn "New Idea", para bardzo poważnie planuje przeprowadzkę do Włoch, skąd pochodzi mąż księżniczki. 

Znawca rodziny królewskiej Phil Dampir spekuluje, co jest powodem takiej decyzji. Księżniczka Beatrice zazwyczaj żyła w cieniu ważniejszych od siebie członków monarchii, co nigdy nie było dla niej przyjemnym doświadczeniem. 

Dodatkowo czarę goryczy przelała sprawa jej ojca, księcia Andrzeja, który został oskarżony za udział w nadużyciach seksualnych podczas bywania w domu swojego przyjaciela Jeffrey'a Epsteina. 

To okazało się być niezwykle przykrą i stresującą sytuacją dla Beatrice, która pragnie żyć z dala od problemów i afer brytyjskiej rodziny królewskiej. 

Królowa Elżbieta II obawia się odejścia Beatrice, bo to znów mogłoby poważnie zachwiać wizerunek monarchii. Czy będzie prosić wnuczkę o pozostanie w Anglii? Czas pokaże! INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje