Reklama

Królowa Elżbieta nie weźmie udziału w nabożeństwie w Niedzielę Wielkanocną

Jak podaje CNN, brytyjska królowa Elżbieta II nie dołączy w tym roku do innych członków rodziny królewskiej na nabożeństwo w Niedzielę Wielkanocną w zamku w Windsorze. Informacja od źródła bliskiego rodzinie królewskiej pojawiła się zaledwie kilka dni po ogłoszeniu, że po raz pierwszy od ponad 50 lat nie będzie również uczestniczyć w dorocznym nabożeństwie czwartkowym.

Od dłuższego czasu do mediów docierają niepokojące informacje z brytyjskiej rodziny królewskiej. Chodzi dokładnie o stan zdrowia 95-letniej królowej Elżbiety II. Tym razem, zaledwie po kilku dniach od ogłoszenia informacji o nieobecności monarchini na corocznym czwartkowym nabożeństwie, CNN podaje, że królowa Elżbieta nie weźmie udziału podczas uroczystego nabożeństwa w Niedzielę Wielkanocną w Windsorze.

Królowa jest zmęczona i wyczerpana?

W lutym Pałac Buckingham przekazał informację, że królowa Elżbieta II uzyskała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Choć choroba stosunkowo łagodnie, w zeszłym tygodniu królowa Elżbieta przekazała informację, iż pozostawiła ją w stanie zmęczenia i wyczerpania.

Reklama

Chociaż królowa dołączyła do rodziny królewskiej i innych dygnitarzy w marcu na nabożeństwie żałobnym na cześć jej zmarłego męża, księcia Filipa, musiała ominąć po raz pierwszy od 50 lat coroczne nabożeństwo w Wielki Czwartek, które jest bardzo ważnym przedświątecznym wydarzeniem w królewskim kalendarzu.

Według najnowszych informacji królowa Elżbieta II nie dołączy również do reszty rodziny królewskiej podczas ważnego nabożeństwa w Niedzielę Wielkanocną w zamku windsorskim.

21 kwietnia królowa Elżbieta skończy 96 lat, w z związku z czym już zapowiedziano huczne uroczystości w londyńskim Hyde Parku.

***
Zobacz również: 

Księżna Kate dostała niewiarygodny prezent urodzinowy od królowej Elżbiety!

Kate Middleton przed ślubem postawiła Williamowi warunek. Królewska biografka ujawnia

Meghan Markle otrzymała ostateczny cios. Księżne Kate i Camilla dopięły swojego!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II | zamek w Windsorze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy