Reklama

Reklama

„Królowa” Khloe Kardashian znów kusi na Instagramie. Fani pod wrażeniem!

Khloe Kardashian po raz kolejny publikuje zdjęcia, na których chwali się swoimi wdziękami. Celebrytka regularnie raczy swoich fanów fotografiami w bikini czy ubraniach podkreślających jej zgrabną sylwetkę. Internauci po raz kolejny byli pod wrażeniem ogromnej metamorfozy, jaką przeszła przedstawicielka rodu Kardashian-Jenner. "Królowa" - ocenili w komentarzach.

Spektakularna metamorfoza Khloe Kardashian nadal jest tematem wielu dyskusji. Czy jej idealna sylwetka to efekt diety i treningów czy też dzieło chirurga plastycznego? Celebrytka milczy w tej kwestii jak zaklęta, za to na Instagramie serwuje swoim fanom kolejną porcję zdjęć, na których chwali się swoimi wdziękami.

"Królowa Khloe"

Tym razem możemy podziwiać celebrytkę w kusym stroju kąpielowym. Fani oczywiście nie kryją zachwytu i po raz kolejny "dopingują" Kardashiankę porządną dawką komplementów.

"Ideał", "Królowa Khloe", "Jesteś perfekcyjna", "Wyglądasz niesamowicie" - ocenili fani Khloe Kardashian.

Reklama

Zdjęcie opublikowane na Instagramie przez celebrytkę niektórych zmotywowało nawet do treningu. "Idę ćwiczyć tak szybko, jak tylko będzie to możliwe" - głosi jeden z komentarzy.

Khloe Kardashian - jej droga do idealnej sylwetki

38-letnia Khloe Kardashian przeszła spektakularną metamorfozę. Jej "nowy" wygląd jest szeroko komentowany w mediach na całym świecie. Fani celebrytki są pod wrażeniem jej figury i często przypominają, jaką drogę musiała przejść Khloe, aby wpisać się w obowiązujące standardy piękna. 

Przedstawicielka rodu Kardashian-Jenner często była niegdyś mianem "najbrzydszej z sióstr". Teraz, gdy zmieniła się nie do poznania, dyskusja dotyczy już czegoś zupełnie innego. Tym razem pojawiają się pytania, czy wygląd Khloe to jedynie odpowiednia dieta i treningi, czy też zasługa ingerencji chirurga plastycznego.

Khloe Kardashian kusi na Instagramie

Khloe Kardashian przez wiele lat zmagała się z kompleksami i robiła co się da, by upodobnić się do swoich sióstr. Do tej pory przyznała jedynie, że korzystała z usług chirurga plastycznego i poprawiła sobie nos. 

O reszcie "poprawek" celebrytka milczy, ale chętnie chwali się swoją idealną figurą. Widać to zwłaszcza na Instagramie, gdzie Khloe chętnie publikuje zdjęcia w bikini czy ubraniach nie pozostawiających wiele wyobraźni.

***

Zobacz również: 

Monika Mielnicka. Młoda gwiazda "M jak miłość" kipi seksem na plaży

Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła Katarzyna Cichopek

Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Khloe Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy