Reklama

Reklama

Kryzys w małżeństwie Courtney Stodden i Douga Hutchisona

Para, która wzięła ślub w 2011 roku, przechodzi teraz trudny okres.

Para, która wzięła ślub w 2011 roku, przechodzi teraz trudny okres, ponieważ 22-letnia celebrytka poroniła w lipcu. Piękna blondynka przyznała, że nie wie, jaka przyszłość czeka ją i jej 56-letniego małżonka.

Powiedziała: 

Reklama

- Gdy para przechodzi przez tak trudną próbę, to związek się albo rozpada, albo staje silniejszy. Teraz jesteśmy na rozstajach dróg i staramy się jakoś sobie z tym poradzić.

Courtney i Doug rozstali się w 2013 roku, a gwiazda reality show wpadła wtedy w wir imprez. Jednak wykonawczyni piosenki "Asphalt" przyznała, że rozstanie uświadomiło jej, jak niesamowitym mężczyzną jest aktor występujący w filmie "Zielona mila".

Podczas "Allegedly with Theo Von & Matthew Cole Weiss" powiedziała:

 - Zakończyłam udział w 'Celebrity Big Brother' w Wielkiej Brytanii. W programie skończyłam 19 lat, a w domu Wielkiego Brata byłam przez miesiąc. To był pierwszy raz, gdy nie było przy mnie Douga i poczułam się tak, jakbym po raz pierwszy zamieszkała w akademiku, tylko w takim, w którym są kamery. To była pierwsza rozłąka z Dougiem.


- Po zakończeniu programu musiałam się wyszaleć. Chciałam chodzić na imprezy i na randki. To był główny powód rozstania, które trwało mniej więcej rok.

- Mimo to on nadal mnie wspierał i był moim przyjacielem. Po tym, jak się wyszumiałam, zdałam sobie sprawę z tego, jakim jest niesamowitym facetem.

Po poronieniu Courtney przyznała, że nie jest pewna, czy znów chciałaby zajść w ciążę.

Wyznała:

 - Trudno jest mi podjąć decyzję o kolejnym dziecku. Możliwe, że kiedyś się na nie zdecyduję. Nadal jestem w żałobie, więc trudno jest mi odpowiedzieć na to pytanie. Ale nigdy nie wiadomo. Mam dopiero 22 lata, więc mam dużo czasu, żeby się nad tym zastanowić.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje