Reklama

Reklama

Książę Harry będzie załamany decyzją królowej!

Nie da się ukryć, że książę Harry podejmując decyzję o odejściu od rodziny królewskiej, naraził się królowej Elżbiecie II. Teraz monarchini może pozbawić wnuka kolejnych przywilejów.

To nie były łatwe miesiące dla Harry'ego. Wyprowadzka z Wielkiej Brytanii, konflikt z rodziną, który tylko się zaostrzył, nowe życie w USA i w końcu tragedia, która dotknęła jego i Meghan - strata ciąży. 

Reklama

Z pewnością nie jest to komfortowa sytuacja dla Harry'ego, który nie może liczyć nawet na wsparcie własnej rodziny. 

Dodatkowo wygląda na to, że królowa Elżbieta II, wciąż ma żal do wnuka o jego życiowe decyzje. Było jasne, że wraz z odejściem z monarchii Meghan i Harry utracą znamienitą część swoich przywilejów. 

Teraz istnieje zagrożenie, że Harry straci kolejne z nich, a tyczą się one pozbawienia go tytułów wojskowych. 

Wnuk królowej ma tytuł kapitana generalnego Royal Marines, a też honorowego dowódcy lotnictwa RAF Honington i komandora naczelnego Royal Navy, Small Ships and Diving.

Wiele wskazuje na to, że królowa może pozbawić wnuka sprawowania jego wojskowych funkcji i odebrać mu te posady. To byłby prawdziwy cios na Harry'ego, który jest niezwykle dumny ze swoich dokonań w służbie wojskowej. 

"Jego praca wojskowa jest dla niego jedną z najważniejszych rzeczy i oczywiście chciałby ją zatrzymać" - donosi źródło magazynu "Express".
Dowiedz się więcej na temat: Harry książę | rodzina królewska | Królowa Elżbieta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje