Reklama

Reklama

Książę Harry w nowym wywiadzie u Oprah Winfrey! Szokujące słowa

Książę Harry po słynnym wywiadzie u Oprah Winfrey, którego kilka tygodni temu udzielił wraz z Meghan Markle, znów postanowił przerwać milczenie i znów porozmawiał ze słynną dziennikarką. Tym razem jego słowa są jeszcze bardziej szokujące niż poprzednie.

Książę Harry i Meghan Markle wprowadzili świat w zdumienie, gdy okazało się, że po wielu miesiącach przerwali milczenie w sprawie życia w rodzinie królewskiej. 

Udzielili oni wywiadu Oprah Winfrey, który komentowany był w licznych światowych mediach. 

Gdy sprawa już przycichła, okazuje się, że książę Harry tym razem już sam, bez żony, zabrał głos i porozmawiał ponownie z Oprah. 

W nowej rozmowie Harry wyjawia szczegóły piekła, przez jakie przeszła Meghan, kiedy chciała popełnić samobójstwo: 

"To, co ją powstrzymało, to myśl, jak niesprawiedliwe byłoby odebranie mi kolejnej najważniejszej kobiety w życiu, na dodatek z dzieckiem pod sercem. I to po tym, co stało się mojej mamie" - wyznał Harry.

Dalsza wypowiedź także jest wstrząsająca: 

"Kiedy ja i moja żona siedzieliśmy na krzesłach i oplataliśmy rękami swoje kolana, a światła wkrótce zgasły, Meghan wybuchła płaczem. Współczułem jej, ale byłem też zły na siebie za to, że znaleźliśmy się w takiej sytuacji. Było mi wstyd, że sprawy zaszły tak daleko. (...) Nie chciałem ryzykować, że Meghan skończy jak moja mama, a mój syn będzie musiał wychowywać się bez niej" - mówi. 

Czy te słowa również wstrząsną światem, jak poprzednie? Wiele na to wskazuje! Jednocześnie na profilu w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie Meghan Markle, które pokazuje, jak bardzo szczęśliwa jest teraz. 

Reklama

Jego publikacja zbiegła się z wywiadem Harry'ego. Ten zabieg raczej nie był przypadkowy. 

Meghan pragnie pokazać rodzinie królewskiej, że obecnie wiedzie spokojne, pełne miłości życie. Dodatkowo oboje z mężem nie mają zamiaru już dłużej milczeć. 

Na najnowszym nagraniu widać, że Meghan czuje się spełniona i pragnie to pokazać całą sobą. Co na to rodzina królewska?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę Harry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy