Reklama

Reklama

Książę William zwyzywał Meghan Markle?! To dopiero teraz wyszło na jaw!

Cały świat śledził konflikt Księcia Williama i księcia Harry'ego, z Meghan Markle w tle. Fani rodziny królewskiej byli przekonani, że na pogrzebie księcia Filipa, który odbył się 17 kwietnia 2021, bracia pogodzili się. Wiele jednak teraz wskazuje na to, że nie była to prawda!

Książę William i Harry nie pogodzili się ze sobą?

Książę William i książę Harry poróżnili się wiele miesięcy temu, gdy do ich rodziny dołączyła Meghan Markle - to już nie jest dla nikogo ani tajemnicą, ani zaskoczeniem. 

Przez długi czas media obserwowały ciche kłótnie i wymowne gesty skłóconych członków rodziny królewskiej. 

Wydawało się, że punktem zwrotnym w ich kontaktach był pogrzeb dziadka Williama i Harry'ego - księcia Filipa. Bracia szli razem za trumną, a po pogrzebie odbyli na oczach kamer rozmowę razem z księżną Kate w drodze powrotnej do pałacu. 

Od tamtego momentu mówi się, że bracia mają ze sobą kontakt, zwłaszcza teraz, gdy na świat przyszło drugie dziecko Meghan Markle i Harry'ego - Lilibet 
Diana. 

Reklama

Książę William nie przebierał w słowach

Jednak pojawiły się nowe informacje, które mogą przeczyć tym szczęśliwym doniesieniom. Robert Lacey, znawca rodziny królewskiej, autor książki "Bitwa Braci", w rozmowie z "Daily Mail" wyjawił smutną prawdę o kontaktach Williama i Harry'ego. 

William wciąż jest rozczarowany postawą brata i nie pała sympatią do Meghan Markle. Ponoć to właśnie o niej William wypowiedział się w mało elegancki sposób, gdy dowiedział się, że Meghan nie dogaduje się z pracownikami pałacu. 

Jeżeli słowa Roberta Lacey'a okażą się prawdą, to rodzina królewska może mieć poważny kłopot w utrzymaniu dobrego wizerunku w mediach. 


Czytaj więcej:

Katarzyna Ankudowicz kusi na plaży!

Anna Dereszowska pokazała ciążowy brzuszek. Słodkie zdjęcia!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę William

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy