Książę William zwyzywał Meghan Markle?! To dopiero teraz wyszło na jaw!

Aktualizacja

Cały świat śledził konflikt Księcia Williama i księcia Harry'ego, z Meghan Markle w tle. Fani rodziny królewskiej byli przekonani, że na pogrzebie księcia Filipa, który odbył się 17 kwietnia 2021, bracia pogodzili się. Wiele jednak teraz wskazuje na to, że nie była to prawda!

książę William, Harry i księżna Kate z Meghan Markle są skłóceni ze sobą od wielu miesięcy
książę William, Harry i księżna Kate z Meghan Markle są skłóceni ze sobą od wielu miesięcy WPA PoolGetty Images

Książę William i Harry nie pogodzili się ze sobą?

Książę William i książę Harry poróżnili się wiele miesięcy temu, gdy do ich rodziny dołączyła Meghan Markle - to już nie jest dla nikogo ani tajemnicą, ani zaskoczeniem. 

Przez długi czas media obserwowały ciche kłótnie i wymowne gesty skłóconych członków rodziny królewskiej. 

Wydawało się, że punktem zwrotnym w ich kontaktach był pogrzeb dziadka Williama i Harry'ego - księcia Filipa. Bracia szli razem za trumną, a po pogrzebie odbyli na oczach kamer rozmowę razem z księżną Kate w drodze powrotnej do pałacu. 

Od tamtego momentu mówi się, że bracia mają ze sobą kontakt, zwłaszcza teraz, gdy na świat przyszło drugie dziecko Meghan Markle i Harry'ego - Lilibet 
Diana. 

Książę William nie przebierał w słowach

Jednak pojawiły się nowe informacje, które mogą przeczyć tym szczęśliwym doniesieniom. Robert Lacey, znawca rodziny królewskiej, autor książki "Bitwa Braci", w rozmowie z "Daily Mail" wyjawił smutną prawdę o kontaktach Williama i Harry'ego. 

"Nie było żadnego pojednania, żadnej braterskiej rozmowy ani 'mini-szczytu' po śmierci Filipa. Wszyscy błędnie interpretowali wydarzenia" - powiedział Robert Lacey w rozmowie z "Daily Mail" odnośnie kontaktów Williama i Harry'ego.

William wciąż jest rozczarowany postawą brata i nie pała sympatią do Meghan Markle. Ponoć to właśnie o niej William wypowiedział się w mało elegancki sposób, gdy dowiedział się, że Meghan nie dogaduje się z pracownikami pałacu. 

"Zobacz, jak ta cholerna kobieta traktuje moich współpracowników - bezlitośnie!" - miał powiedzieć o Meghan Markle książę William.

Jeżeli słowa Roberta Lacey'a okażą się prawdą, to rodzina królewska może mieć poważny kłopot w utrzymaniu dobrego wizerunku w mediach. 

Książę William i książę Harry ponoć mieli pogodzić się na pogrzebie księcia Filipa
Książę William i książę Harry ponoć mieli pogodzić się na pogrzebie księcia FilipaALASTAIR GRANTEast News
Kate Middleton na premierze "Spectre"INTERIA.PL

Czytaj więcej:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas