Reklama

Reklama

Księżna Kate trzyma się za zaokrąglony brzuszek!

Księżna Kate i książę William to niekwestionowani ulubieńcy Brytyjczyków. Ostatnio książęca para odwiedziła Szkocję i cała uwaga skupiła się na księżnej Kate tylko z jednego powodu....

Księżna Kate i książę William już od jakiegoś czasu odbywają oficjalne wizyty w ramach swojej pracy na rzecz monarchii. Wcześniej nie pozwalała im na to szalejąca pandemia koronawirusa. 

Teraz już wznowili swoje podróże. William i Kate wzięli udział w ceremonii zamknięcia Zgromadzenia Ogólnego Kościoła Szkocji.

Podczas tych uroczystości Kate pojawiła się w gustownej, zapinanej na guziki, błękitnej sukience i trudno było nie zauważyć jednego szczegółu - lekko odstającego brzuszka. 

W mediach od miesięcy nie cichną plotki i domysły na temat kolejnej ciąży księżnej Kate. Oboje razem z Williamem doskonale sprawdzają się w rolach rodziców i doczekali się już trójki dzieci - George'a, Charlotte i Louisa. 

Poddani i fani rodziny królewskiej wprost marzą, by na świecie pojawiło się czwarte dziecko pary. Patrząc tym razem na rozpromienioną Kate i to, że w pewnym momencie chwyciła się za brzuszek, może świadczyć o kiełkującej nadziei. 

To byłaby niezwykła radość nie tylko dla Brytyjczyków, ale dla samej rodziny królewskiej. Z pewnością pomogłoby to w naprawie nadszarpniętego kłótniami wizerunku rodziny królewskiej. 

Czy Kate i William ogłoszą radosne wieści? Czas pokaże. 

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje