Reklama

Kto obraża, ten żyje!

Dlaczego idole i celebryci z lubością obrzucają się błotem? Bo kto umie i lubi się awanturować, zyskuje popularność, a w cenie są bezczelność i cięty język.

Dawniej gwiazdy showbiznesu rywalizowały ze sobą głównie na scenie lub na ekranie. Kto wylansował wielki przebój lub zagrał w filmie tak, że obsypano go pochwałami i nagrodami, stawał się automatycznie numerem 1. Ale dzisiaj gwiazdy nie wysilają się w tworzeniu oryginalnych dzieł, chętniej zaś rywalizują, wszczynając w mediach wojny, obrzucając się złośliwościami, a nierzadko i wyzwiskami. Czasami wystarczy kilka słów, by znienawidzić się na zawsze.
Tak było kiedyś w przypadku Madonny, która nie mogła ścierpieć, że popularność odbiera jej młodsza o dekadę Jennifer Lopez. I był skandal, bo na przyjęciu w Nowym Jorku pierwsza nazwała drugą "głupią, prostacką Latynoską". Kto zyskuje na awanturach? Agresja Madonny przyniosła odwrotny skutek, bo przysporzyła Lopez rzesz nowych fanów, bardzo współczujących Latynosce, że padła ofiarą zawiści konkurentki z gwiazdorskiej arystokracji. Topora wojennego panie nie zakopały do dziś.
Do awantury doszło też m.in. między Justyną Steczkowską i Dodą podczas telewizyjnego programu Gwiazdy tańczą na lodzie. Steczkowska wyraziła opinię, że piosenki Dody nie mają żadnej wartości artystycznej, zaatakowana nie wytrzymała i nazwała wykonawczynię Dziewczyny Szamana "głupiutką daltonistką". Doda słynie zresztą z tego, że sama lubi zaczepiać, a żadnej zaczepki innych nie przepuści bez złośliwej reakcji.
Od kilku lat notujemy wzrost medialnych awantur, co może budzić podejrzenie, że gwiazdy wywołują je celowo, by skupić na sobie uwagę mediów i pokazać konkurencji, kto jest górą!

Doda kontra Maja Sablewska


Niegdyś tworzyły zgrany duet biznesowy piosenkarki i menadżerki, dzisiaj są wrogami na śmierć i życie. Maja Sablewska wyśmiewa się z piosenek Dody i wieszczy jej medialną śmierć. To jej reakcja w odwecie za to, że Doda oskarżyła ją o oszustwa.

Natasza Urbańska kontra Michał Piróg


Juror w Top Model. Zostań modelką tak przejął się rolą jurora, że złośliwie ocenia inne gwiazdy show-biznesu. Ostatnio dostało się Nataszy Urbańskiej za to, że w telewizji położyła się na skórze wilka. Zdaniem Michała Piroga zrobiła "wioskę" , otarła się o... nekrofilię i powinna się wstydzić.

Reklama

Ewa Minge kontra Tomasz Jacyków


Telewizyjny krytyk modowy sprowokował brutalnie słynną polską kreatorkę mody. Tomasz Jacyków zarzucając jej kicz, powiedział: - Ta pani nie jest projektantką. Mogę tylko biedulce współczuć! Ewa Minge nie popuściła zniewagi, mówiąc wrednie: - Bałabym się, gdyby moje dziecko jechało z tym panem tramwajem.

Anna Mucha kontra Joanna Krupa


"Mucha jest okrutnym człowiekiem" - powiedziała Joanna Krupa, gwiazda jury programu Top Model. Zostań modelką po tym, gdy Anna Mucha przybyła na premierę filmową w naturalnym futrze. Krupa jest przeciwniczką zabijania zwierząt, opuściła więc kino przed projekcją. Przy okazji skrytykowała figurę Muchy, mówiąc, że jest za niska i za gruba. A Mucha na to, że lansowane przez Krupę sztuczne futra to "jakieś gó...na"!

Michał Wiśniewski kontra Sara May


Zaczęło się od tego, że Michał Wiśniewski zasugerował Sarze May, żeby uprawiała seks z mężem dwa razy dziennie, a wtedy będzie... lepszą artystką. Urażona piosenkarka nie pozostała mu dłużna i zarzuciła mu, że jest niewyżyty seksualnie i ma obsesję na punkcie dziecioróbstwa. Artysta poczuł się urażony, nazwał ją zołzą i wyrzucił z grona znajomych na Facebooku.

Ela Lis

Twoje Imperium

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy