Reklama

Reklama

Kuba gratuluje jej dziecka

Spotkanie eksdziewczyny może być stresujące. Tym bardziej gdy jest w ciąży. W takiej sytuacji nawet Kuba Wojewódzki może stracić pewność siebie. Tak właśnie było...

Niedługo po tym, jak do mediów przedostała się informacja o jej ciąży, Anna Mucha (31) wybrała się z Marcelem Sorą do swojej ulubionej restauracji w centrum Warszawy. A tak się składa, że to też ulubiona knajpa Kuby Wojewódzkiego...

"Kuba jadł tam lunch. Gdy zobaczył Anię i Marcela, próbował niepostrzeżenie wyjść" - opowiada nam świadek tego spotkania. I dodaje z uśmiechem: "Ja Kubę rozumiem. To nie jest łatwa sytuacja spotkać byłą ukochaną w ciąży z nowym partnerem. Sam bym nie wiedział, jak się zachować". Wojewódzki zdążyłby odjechać sprzed restauracji, gdyby nie to, że w pobliżu doszło do... stłuczki. Przyjechała policja, zrobiło się zamieszanie. Ania, która była świadkiem zdarzenia, opowiadała o nim policjantowi. I wtedy zjawił się Kuba. "Rozmawiali około kwadransa. Kuba pocałował Anię w policzek i pogratulował jej, że zostanie mamą. Wyglądał na wzruszonego" - opowiada świadek spotkania.

Reklama

Sam Wojewódzki coraz częściej wspomina o potomstwie. "Jakbym ja chciał mieć dziecko!" - wzdycha. Swoim pragnieniom dał również wyraz w "X Factor". Ludzie pracujący przy programie żartowali, że swoich młodych podopiecznych traktował chwilami jak ojciec. "Zżył się z Adą i z Michałem. Bronił ich przed krytyką, dbał, by mieli jak najlepsze warunki do pracy, wspierał z całych sił" - mówi osoba z produkcji programu. Kuba nie ukrywał tych emocji. "Mów mi tato" - żartował, wzruszony występem Szpaka.

Choć 47-letni dziennikarz jest gotowy, by zostać ojcem, ma problem ze znalezieniem partnerki. "Paradoks polega na tym, że z jednej strony Kuba szuka kobiety, z którą mógłby mieć dzieci, a z drugiej podobają mu się bardzo młode dziewczyny" - komentuje jego znajomy. I choć Kuba chętnie żartuje na ten temat, powtarzając: "Moja żona to się jeszcze nie urodziła. A jej matka jest w podstawówce" - to ciąża byłej dziewczyny mogła mu przypomnieć, co jest w życiu ważne.

Joanna Łazarz

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 4 lipca!

Show
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Anna Mucha | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy