Reklama

Reklama

Kuba Wojewódzki pozuje w koronie

54-letni Kuba Wojewódzki słynie z żartobliwego podejścia do świata. Najlepszym przykładem postawy showmana jest jego Instagram, na którym często zamieszcza śmieszne zdjęcia.

Związany ze stacją TVN dziennikarz wypracował sobie przez lata świetną pozycję w branży. Dziś mało kto wyobraża sobie telewizję bez prowadzonego przez niego talk-show. I choć wielu narzeka na spadek jakości programu, oglądających dalej nie brakuje.

Prywatnie Kuba jest związany z modelką Renatą Kaczoruk. Razem z zapraszanymi gośćmi chętnie żartuje z dużej różnicy wieku dzielącej go z wybranką. 

Wojewódzki od jakiegoś czasu chętnie nazywa się "królem TVN-u". Do tej ksywki nawiązuje prawdopodobnie jego ostatnie zdjęcie, które polubiło prawie 30 tys. fanów.

Reklama

Dziennikarz pozuje na nim bez koszulki, za to w plastikowej koronie na głowie. Fani oczywiście natychmiast podchwycili aluzję i zaczęli komentować fotkę: "Król TVN", "Król jest tylko jeden" czy "Król Kuba".

Nie obyło się również bez żarcików. "Znalazłem twój pantofelek królowo balu" - docinał jeden z komentujących. "Zdetronizowałeś Dodę?" - pytał kolejny.

Lubicie poczucie humoru Kuby?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy