Reklama

Reklama

Kuba Zdrójkowski o rywalizacji z bratem. Czy zazdrości mu sukcesów?

Kuba Zdrójkowski zyskuje coraz większą popularność, m.in. dzięki udziałowi w "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktor podąża śladami swojego brata bliźniaka, który rozpoznawalny jest już od wielu lat. Czy jest między nimi rywalizacja?

Kuba i Adam Zdrójkowscy - rozwój kariery

Kuba i Adam Zdrójkowscy to aktorska para bliźniaków, której ścieżki kariery potoczyły się w różny sposób. Adam zyskał wielką popularność dzięki występom w hitowym serialu "Rodzinka.pl", a także związkowi z Wiktorią Gąsiewską.

Z kolei Kuba występował w dubbingu, a na ekranach pojawiał się sporadycznie, najczęściej w epizodycznych rolach. Dopiero niedawno wyszedł z cienia brata - zagrał jedną z głównych ról w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy".

Zdrójkowscy o rywalizacji

Przede wszystkim jednak do tej pory mniej rozpoznawalny z braci bliźniaków zdecydował się na występ w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym wcześniej odniósł jego brat. To powoduje, że nie kończy się ich porównywanie oraz pytania o rywalizację między nimi.

Reklama

Kuba Zdrójkowski przekonuje, że sukcesy bliźniaka bardzo go cieszą i nie stara się z nim rywalizować.

Wcześniej w wywiadach bracia opowiadali, że to Adam namówił Kubę do udziału w "Twoja twarz brzmi znajomo". Bliźniak pojawia się także na widowni i można zauważyć, że naprawdę kibicuje bratu i mocno go wspiera.

Zobacz również: Martyna Kaczmarek z "Top Model" zdradziła, ile waży. Tak zareagowali internauci

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Zdrójkowski | Adam Zdrójkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy