Reklama

Reklama

Kutcher: Córka jest dla mnie najważniejsza

Aktor, który razem z żoną Milą Kunis ma 19-miesięczną córkę Wyatt, przyznał, że posiadanie dziecka przewartościowało wszystkie jego priorytety.

- Ojcostwo wywraca wszystko do góry nogami i zmienia priorytety. Tego nie da się wyjaśnić. Mam nowy priorytet numer jeden. Tylko osoby mające dzieci są w stanie zrozumieć, jak wspaniale jest być rodzicem.- wyznał.

Reklama

38-letni aktor nie obnosi się już tak bardzo ze swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych odkąd urodziła się jego córka. Zamiast tego zamieszcza w Internecie treści, które inspirują i uczą innych.

W rozmowie z magazynem "Parade" powiedział: - Wiecie co jest interesujące? Nie zamieszczam już w mediach społecznościowych osobistych treści. Wycofałem się z tego. W pewnym momencie pomyślałem: - Do licha, jeśli mogę kontrolować treści, które publikuję, to może powinienem przestać publikować rzeczy, które są pożywką dla tabloidów.

- W końcu zrozumiałem, że treści, które publikowałem nie były prawdziwe. Teraz publikuję historie, które inspirują, łączą i uczą ludzi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje