Reklama

Reklama

Kylie Jenner nie lubi szukać nowych przyjaciół

Jenner nie szuka nowych przyjaźni, ponieważ woli zachować stare przyjaźnie z osobami, które zna jeszcze z dzieciństwa i cieszy ją fakt, iż znają ją z czasów, kiedy nie była sławna.

- Nie nawiązuję nowych przyjaźni. Mam jedynie starych przyjaciół. Na ten moment mam moje dwie najlepsze przyjaciółki, Stassi i Jordyn. - powiedziała.

Ze Stassi przyjaźnimy się od szóstej klasy, a z Jordyn od ósmej. Więc znamy się od bardzo dawna i mam wrażenie, że znają mnie taką, jaką byłam jeszcze zanim stałam się tą "Kylie".

18-letnia gwiazda - która pobierała lekcje w domu, z powodu zobowiązań wobec rodzinnego reality show przyznaje, że czuje się starsza, niż naprawdę jest, ponieważ straciła część swojego dzieciństwa, a co za tym idzie - ominęły ją niektóre typowe wydarzenia w życiu nastolatki.

Reklama

W rozmowie z magazynem ELLE powiedziała: - Czuję się starsza niż przeciętna 18-latka. Chciałabym mieć po prostu 18 lat i spędzać czas z przyjaciółmi.

- Ciąglę czuję, że nie miałam dzieciństwa. Tak jakbym nie miała szansy, aby być 16, 17-latką, chodzącą do liceum. Nigdy nie byłam na licealnej imprezie. Czuję się o wiele bardziej dorosła niż moi rówieśnicy.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje