Reklama

Reklama

Lady Gaga ma taki sam tatuaż jak inne ofiary przemocy seksualnej

29-letnia piosenkarka, która została zgwałcona w wieku 19 lat, dała wspaniały występ podczas rozdania Oscarów. Gwiazda wykonała utwór "Til It Happens To You", a na scenie towarzyszyły jej ofiary przemocy seksualnej. Niektóre osoby zrobiły sobie identyczny tatuaż, aby uczcić ich wystąpienie i pokazać swoją siłę.

Twórczyni hitu "Poker Face" wyznała wcześniej, że niektórzy członkowie jej rodziny dowiedzieli się o tym, że została zgwałcona, dopiero po jej występie na gali wręczenia Oscarów.

- Moja babcia i ciocia Sheri zadzwoniły do mnie na drugi dzień, ponieważ nigdy nie powiedziałam im, że zostałam zgwałcona. Wstydziłam się tego i bardzo się bałam. Minęło dużo czasu zanim byłam w stanie przyznać to sama przed sobą, ponieważ jestem katoliczką i wiedziałam, że to, co mi się przytrafiło było złe, ale myślałam, że to moja wina. - powiedziała.

Reklama

- Przez dziesięć lat myślałam, że to była moja wina. Dzień po rozdaniu Oscarów rozmawiałam z moją babcią Ronnie. Miała łzy w oczach. Rozmowa była bardzo emocjonalna, a babcia powiedziała mi: 'Moja kochana wnuczko, jeszcze nigdy nie byłam z ciebie taka dumna.Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy