Reklama

Reklama

Lady Gaga walczy z negatywnymi myślami

Lady Gaga nie może tworzyć muzyki, kiedy ma "negatywne myśli".

Autorka hitu 'Perfect Illusion' przygotowuje się do wydania swojej kolejnej płyty 'Joanne' - która jest ukłonem w stronę siostry jej ojca, zmarłej na toczeń - i wyjaśniła, że jest jej bardzo ciężko się skupić na pracy, ponieważ jedyne o czym myśli to "jej własna trauma".

W wywiadzie dla The New York Times 30-letnia artystka powiedziała: "Moja trauma czasem mnie blokuje.

"Ciemne myśli, zapętlające się, ciągle mieszają się z muzyką w mojej głowie. Kiedy tworzę, słyszę wszystkie części muzyki, wszystkie instrumenty. Słyszę, jak powinno to wszystko brzmieć."

Podczas, gdy autorce utworu 'Born This Way' ciężko jest pisać o swoich personalnych problemach, twierdzi, że ważnym jest, aby odnaleźć "oczyszczenie".

Opowiadając o swoim procesie tworzenia tekstów wyjaśniła: "Zaczyna się wchodzić w strefę, którą mogłabym określić, jako świadomość. Trzeba być świadomym tych niechcianych rzeczy, ale zawsze też należy odnajdować w nich oczyszczenie."

Gaga - której prawdziwe imię to Stefani Germanotta - wyjaśniła wcześniej, że każdy utwór na albumach po 'Artpopie' jest dla niej bardzo osobisty.

Powiedziała: "Nie wiem, czy chcę się zagłębiać w szczegóły, ale Joanne dała mi siłę, abym przeżyła resztę życia, którego ona nie mogła mieć.

"Wydaje mi się, że mogę dzięki tej płycie pomóc jednej osobie, może dwóm, pięciu, dziesięciu milionom. Jeśli mogłabym pomóc mojemu tacie, to może pomogłabym też innym."

W międzyczasie, piękna blondynka - która znana jest ze swojego ekscentrycznego sposobu ubierania się - wyjawiła, że zwraca więcej uwagi, aby ludzie bardziej docenili jej teksty z nowego albumu, niż to, co ma na sobie.

Gaga powiedziała: "Kiedyś chodziło o wszystko inne, ale jeśli będę nosiła czarną bluzkę i czarne spodnie każdego dnia, ludzie zaczną słuchać tego, co mam do powiedzenia."

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje