Reklama

Reklama

Laura Breszka w nowej, życiowej roli

"Generalnie nie jestem smutną osobą, dowcip mam raczej na odpowiednim miejscu" - tak o sobie mówi PAP Life Laura Breszka. Aktorka znana m.in. z serialu "Singielka" czy polskiej edycji show "Saturday Night Live" w czwartek świętuje 30. urodziny.

Laura Breszka urodziła się 18 stycznia 1988 roku we Wrocławiu. Jest absolwentką studiów na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Aktorka znana jest z udziału w takich serialach, jak np. "Cisza nad rozlewiskiem", "Singielka" czy "Julia".

Obecnie Breszka jest gwiazdą polskiej edycji "Saturday Night Live". Aktorka zdradziła PAP Life, że miała ciarki, kiedy dowiedziała się, że powstaje polska wersja tego programu. "Jeszcze zanim zaproszono mnie do udziału, bardzo chciałam tu być. To jest coś absolutnie dla mnie. Tworzysz po kilka postaci w tygodniu, co jest fascynujące. Jednak, jak już dowiedziałam się, że jestem w tej obsadzie, zaczęłam się bać, bo to jednak wyzwanie duże. Także emocji do wyboru, do koloru" - mówiła.

Reklama

Czy prywatnie znajomi zrywają boki z żartów aktorki czy okazują się być one tzw. "sucharami"? "Czasem rzeczywiście mam problem z pointą... Natomiast w tym programie akurat pointę mi piszą (śmiech). Generalnie nie jestem smutną osobą, dowcip mam raczej na odpowiednim miejscu. Trzeba mieć odpowiedni anturaż i trafić na podatny grunt" - tłumaczyła Breszka. PAP Life życzy aktorce wielu powodów do uśmiechu, na co dzień.


Paulina Persa

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Laura Breszka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje