Reklama

Reklama

Lawrence: Wkrótce ludzie będą mieli mnie dosyć

„Moje zdjęcia są wszędzie, wszyscy robią ze mną wywiady, wkrótce ludzie będą mieli mnie dość.” – powiedziała Jennifer Lawrence. Uwielbiana przez amerykańską publiczność gwiazda, w rozmowie z Marie Claire wyznaje, że doskonale zdaje sobie sprawę, że jej popularność może skończyć się równie prędko jak się zaczęła.

"Zaczynam robić się irytująca bo kiedy staję na czerwonym dywanie po prostu wariuję. Pewnie dlatego że zwykle jestem wtedy pijana" - mówiła Lawrence - "Jednak w duchu zawsze sobie mówię: uspokój się do cholery! Chyba nie chcesz znowu być gwiazda Internetu. "

W wywiadzie Lawrence opowiadała też o swoim związku z aktorem, Nicholasem Houltem. "Kiedy jesteśmy zajęci, zgadzamy się na to, że trochę się nawzajem zaniedbujemy. Nie robimy sobie awantur, kiedy któreś z nas nie oddzwoni lub nie odpisze. Nasze życie jest trochę szalone." - opowiadała. "Wiemy co danego dnia robimy i ufamy sobie wzajemnie" - kontynuowała Lawrence - "Pewnie gdybyśmy mieszkali w tym samym mieście, zamieszkalibyśmy razem. Teraz każde z nas ma swoje życie, swoje zajęcia, ale wiemy że mamy siebie nawzajem."

Reklama

Lawrence podkreślała również, że oprócz chłopaka, bardzo ważni są dla niej przyjaciele. "Nie ufam ludziom, którzy nie mają przyjaciółek. Ja sama mam ich kilka, to dziewczyny takie jak ja, które jedzą co chcą i nie mają pojęcia o modzie."

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy