Leonardo DiCaprio szaleje po rozstaniu

W środę amerykańskie media doniosły, że Leonardo DiCaprio rozstał się z Toni Garrn. Dzień później paparazzi przyłapali go, gdy wychodził z jednego z klubów w towarzystwie 20 kobiet.

Leonardo DiCaprio znów jest do wzięcia! Jak poinformował magazyn "UsWeekly", gwiazdor właśnie zakończył swój, trwający rok, związek z modelką Toni Garrn. Aktor nie wygląda jednak na załamanego rozstaniem. Wręcz przeciwnie, wydaje się korzystać z uroków odzyskanej wolności.

Reklama

Leonardo swobodą cieszy się w towarzystwie płci  pięknej. Dziennikarze tego samego magazynu informują, że niedawno DiCaprio był widziany, gdy opuszczał jeden z klubów w Miami w towarzystwie 20 dziewcząt. Pikanterii całej sytuacji dodawał fakt, że Toni w tym samym czasie, bawiła się w pobliskim klubie.

Leonardo, mimo że przekroczył 40. nadal nie może ułożyć sobie życia. Gwiazdor  gustuje w modelkach, jego dziewczynami były m.in. Bar Refaeli, Kristen Zang, Blake Lively, jednak z żadną z nich nie udało mu się stworzyć trwałej relacji. Ciekawe, czy wśród 20 towarzyszek niedawnej zabawy, znalazła się jego kolejna dziewczyna...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje