Reklama

Reklama

Leonardo DiCaprio szaleje po rozstaniu

W środę amerykańskie media doniosły, że Leonardo DiCaprio rozstał się z Toni Garrn. Dzień później paparazzi przyłapali go, gdy wychodził z jednego z klubów w towarzystwie 20 kobiet.

Leonardo DiCaprio znów jest do wzięcia! Jak poinformował magazyn "UsWeekly", gwiazdor właśnie zakończył swój, trwający rok, związek z modelką Toni Garrn. Aktor nie wygląda jednak na załamanego rozstaniem. Wręcz przeciwnie, wydaje się korzystać z uroków odzyskanej wolności.

Leonardo swobodą cieszy się w towarzystwie płci  pięknej. Dziennikarze tego samego magazynu informują, że niedawno DiCaprio był widziany, gdy opuszczał jeden z klubów w Miami w towarzystwie 20 dziewcząt. Pikanterii całej sytuacji dodawał fakt, że Toni w tym samym czasie, bawiła się w pobliskim klubie.

Reklama

Leonardo, mimo że przekroczył 40. nadal nie może ułożyć sobie życia. Gwiazdor  gustuje w modelkach, jego dziewczynami były m.in. Bar Refaeli, Kristen Zang, Blake Lively, jednak z żadną z nich nie udało mu się stworzyć trwałej relacji. Ciekawe, czy wśród 20 towarzyszek niedawnej zabawy, znalazła się jego kolejna dziewczyna...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje