Reklama

Lewandowscy na wspólnym zdjęciu z Klarą

Póki co, na ich wspólnych "sesjach zdjęciowych" możemy podziwiać tylko potylicę malutkiej Klary. Mamy jednak nadzieję, że niebawem się to zmieni!

Córeczka Lewandowskich rośnie jak na drożdżach, dostarczając rodzicom powodów do dumy.

Niestety, ku rozczarowaniu fanów małżeństwo postanowiło chronić wizerunek swojego maluszka przed wścibskimi fotoreporterami i internetowymi "złodziejami" zdjęć. Niemniej jednak, para sportowców raz na jakiś czas wrzuca do mediów społecznościowych namiastkę wspólnych ujęć.

Tym razem Ania Lewandowska uraczyła obserwatorów swojego profilu na Instagramie kadrem z filmiku, który nagrywał najprawdopodobniej Robert (jakość zdjęcia nie jest najlepsza). Widać na nim, jak małżeństwo bawi się na podłodze z małą Klarą i wszystkim dopisują wyśmienite humory. Pod zdjęciem pojawił się też wzruszający wpis Ani:

Reklama

"Rodzina - słowo, które zawiera w sobie wszystko! Miłość, przyjaźń, szacunek, poczucie bezpieczeństwa...".

Fani nie posiadają się z zachwytu nad szczęściem swoich idoli. "Cudowni, najwspanialsi na świecie", "piękna rodzina", "uwielbiam na was patrzeć!" - to tylko niektóre z komentarzy, jakie natychmiast posypały się pod postem. Zazdrościcie "Lewym" ich idealnego życia?


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy