Reklama

Reklama

Lewandowska na słodkim zdjęciu z Klarą

Anna Lewandowska na szczęście wydaje się nie przejmować negatywnymi komentarzami Internautów, które pojawiły się po gali wręczenia nagrody Sportowca Roku.

Po wspomnianej imprezie, wielu Polaków przeciwstawiało (rzekomo roszczeniowej i nieskromnej) Lewandowskiej żonę Kamila Stocha - Ewę Bilan-Stoch. Ta druga zaprezentowała się bowiem w bluzce inspirowanej tradycyjną, góralską koszulą i czerwonych koralach. W wywiadach deklaruje zaś niechęć do blichtru, ścianek i branżowych imprez.

Ania, o której nie można przecież powiedzieć, że jest nieaktywna zawodowo i niesamodzielna, jak gdyby nigdy nic dalej trenuje, dzieli się przepisami i motywuje fanki do działania.

Ostatnio na swoim Instagramie (który obserwuje 1,6 mln użytkowników) podzieliła się zdjęciem z małą Klarą.

Reklama

Trenerka z uśmiechem na ustach podnosi rękę w geście zwycięstwa. Drugą zaś trzyma córkę, ubraną w czerwoną bluzę z imieniem wyhaftowanym na plecach. Warto nadmienić, że stylizacje obu pań doskonale uzupełniają się kolorystycznie.

Fotografię jak do tej pory polubiło prawie 120 tys. fanów, w komentarzach zaś mogliśmy przeczytać: "Piękne dziewczyny!", "Jaka ona już duża! Jeszcze trochę i będzie biegać" czy "Cudowne! Moc szczęścia dla was dziewczyny!"

A wy jak skomentowalibyście zdjęcie Ani i Klary?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje