Reklama

Reklama

Lewandowska pokazuje ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Żona Roberta Lewandowskiego również w ciąży dba o formę. I zachęca do tego inne kobiety. Na jej facebookowym profilu kilkanaście godzin temu pojawił się wpis, w którym Anna poinformowała, że stworzyła specjalny program treningowy, dedykowany kobietom w ciąży.

 - MAMY TO! Dzisiaj nagranie mojego kolejnego programu treningowego. TYM RAZEM DLA KOBIET W CIĄŻY i dla przygotowujących się do tego pięknego okresu!  Efekty już wkrótce! -  taki wpis kilkanaście godzin temu pojawił się na facebookowym profilu Anny Lewandowskiej.

Pod wpisem żona Roberta Lewandowskiego zamieściła zdjęcie z planu filmowego, na którym widać ekipę filmową i trzy ćwiczące na matach dziewczyny.

Reklama

Na Instagramie zamieściła zaś filmik, a którym można zobaczyć "kulisy" produkcji.

Lewandowska nie po raz pierwszy zachęca kobiety w ciąży do aktywności fizycznej. Na początku grudnia proponowała im TRX czyli wzmacniające mięśnie ćwiczenia na taśmach.

 - Jeśli jesteś w ciąży, również możesz wykonywać niektóre ćwiczenia na TRX (jeśli Twój lekarz zezwolił na aktywność fizyczną), pamiętając zarówno o niektórych zasadach (...). Warto być aktywnym przed jak i w trakcie ciąży!!!! Dlaczego? Średni koszt energetyczny porodu: 2,3 kcal/min (marsz 4-5 km/h).  Średni czas trwania porodu 7-10 godzin.  Wydatek energetyczny pozwalający przebyć dystans 40-50 km (maraton) - pisała wtedy na swoim profilu. 

Informacja o tym, że Anna Lewandowska spodziewa się dziecka, pojawiła się na początku grudnia. Szybko okazało się, ze ten elektryzujący fanów news, wcale newsem nie jest, bo żona Roberta Lewandowskiego, była już wtedy na półmetku ciąży. Po prostu jak dotąd sprytnie udawało jej się ukrywać ciążowy brzuszek, przed bystrymi oczami dziennikarzy tabloidów.

Wszystko wskazuje na to, że przyszła mama w ciąży czuje się bardzo dobrze. Anna nie tylko dba o kondycję, ale też regularnie pojawia się na salonach, a także publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Na części z nich można już zauważyć ciążowy brzuszek...


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje