Reklama

Reklama

Liam Hemsworth rywalizuje z rodzeństwem

Gwiazda "Igrzysk Śmierci" wyjawił, że "wyidealizował" swoich starszych braci, Chrisa i Luka, kiedy dorastali, ale dodał też, że bracia podnosili na niego rękę.

- Byłem najmłodszy, więc nigdy nie dorównywałem im fizycznie. Jeśli chcieli spuścić mi łomot, robili to. Ale ja ich wyidealizowałem. Jako dzieciak zawsze ich naśladowałem, chciałem robić wszystko to, co oni. Zawsze rywalizowaliśmy. - przyznał aktor.

Kiedyś obserwowałem Chrisa na planie i dokładnie pamiętam, że coś zaskoczyło w mojej głowie. Pomyślałem 'Chcę to robić.' To stało się moim golem. Zanim jeszcze zacząłem pracować przy 'Sąsiadach' w Australii, już myślałem o karierze w Los Angeles.

25-letni aktor wyjawił też swój stosunek to czasu, kiedy on i Chris obaj starali się o rolę w 'Thorze', twierdząc, że nie mam między nimi żadnych negatywnnych relacji, ponieważ, jak twierdzi, nic nie dzieje się bez powodu.

Reklama

W rozmowie z magazynem Men's Health dodał: - Marvel wziął mnie na test ekranowy, byłem tam razem z czterema innymi kandydatami. Zadzwoniłem do brata, na co on powiedział 'Co?! Do mnie nawet nie oddzwonili!" Na co ja odparłem: "Może po prostu bardziej się do tego nadawałem.

- Czuję to samo za każdym razem, kiedy nie dostanę roli, o którą się staram. Uważam, że jeśli nie dostaję roli, to znaczy, że nie była dla mnie.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy