Reklama

Reklama

Liam Payne i Cheryl mają psa

Twórczyni hitu "Crazy Stupid Love" zamieściła na Instagramie zdjęcie byłego członka zespołu One Direction oraz ich nowego pieska.

Gwiazda rozpływała się zarówno nad swoim chłopakiem, jak i zwierzakiem.

Cheryl napisała: - Oto nasz nowy członek rodziny, on jest po prostu uroczy... tak samo jak pies @toosmallforteacups dziękuję.

Wszystko wskazuje na to, że między zakochanymi wszystko dobrze się układa. Cheryl zdobyła serca rodziców Liama - Geoffa i Karen - podczas niedawnej uroczystości ślubnej, w której uczestniczyli.

Źródło podało: - Cheryl zdobyła ich serca i wszyscy są przekonani, że to właśnie z nią Liam powinien się ustatkować. Karen uważa, że Cheryl jest idealną kandydatką na żonę Liama.

Mówi się, że para myśli o założeniu rodziny i wszystko wróży ich szczęśliwą przyszłość.

Źródło dodało: - Związek Cheryl i Liama to poważna sprawa. Rozmawiają z bliskimi przyjaciółmi o tym, że chcieliby założyć rodzinę. Cheryl jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa od czasów małżeństwa z Ashley'em Colem. Jest bardzo zadowolona i czuje się, jakby to był ich miesiąc miodowy, a to dobrze wróży na przyszłość.

Przyjaciele Liama i Cheryl również im kibicują, a kolega Liama z zespołu One Direction - Niall Horan - powiedział niedawno:  - Za tym wszystkim kryje się pewna historia, ale nie powiem jaka. Ona jest wspaniałą kobietą z poczuciem humoru. On jest świetnym facetem i jednym z moich najlepszych przyjaciół. Ona jest szczęśliwa, on jest szczęśliwy, więc ja też jestem.

Reklama
Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy