Reklama

Liliana Pryma przeszła totalną metamorfozę

„Project Runway” to program, który cieszy się dużym powodzeniem w Stanach Zjednoczonych. W Polsce format nie przyjął się najlepiej.

Wyemitowano tylko dwie edycje show dla początkujących projektantów mody - w 2014 i 2015 roku. W jury zasiadali Anja Rubik, Joanna Przetakiewicz oraz (wymiennie) Mariusz Przybylski i Marcin Tyszka. W pierwszym sezonie zwycięzcą został Jakub Bartnik, który dziś ma autorską markę, w drugim zaś Michał Zieliński. Przez program przewinęło się jednak sporo zdolnych projektantów. Niektórzy, jak np. Serafin Andrzejak czy Liliana Pryma, bardzo dobrze radzą sobie w branży.

Pryma zakwalifikowała się do finałowej trójki w pierwszej edycji. Zdolna i pracowita dziewczyna szybko dostała pracę u Joanny Przetakiewicz. Zaczęła "bywać" i rozwinęła się zawodowo. W 2017 roku wyszła za rapera Karola Oleksego. Małżeństwo przetrwało zaledwie rok i rozpadło się w cieniu skandalu: muzyk zarzucił byłej żonie, że wykorzystywała go finansowo.

Reklama

Dziś Liliana ma własną markę "Lilian Prym" i... jest nie do poznania! Na przestrzeni 5 lat projektantka bardzo się zmieniła. Pryma jest blondynką. Wszystko wskazuje też na to, że powiększyła usta, wybieliła zęby i dokonała kilku innych zmian.

Zobaczcie, jak prezentuje się teraz! Myślicie, że to dobra zmiana?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Liliana Pryma | Project Runway

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy