Reklama

Reklama

Linda Evangelista przełamała wstyd. Tak wygląda po nieudanym zabiegu estetycznym

Linda Evangelista niedawno w bardzo szczerej rozmowie z magazynem "People" opowiedziała o tym, dlaczego zniknęła z życia publicznego. Okazało się, że ikona lat 90. po nieudanym zabiegu kosmetycznym nie mogła zaakceptować swojego wyglądu. Evangelista przez lata ukrywała się przed fotoreporterami. Niedawno postanowiła wyjść z cienia. Jak teraz wygląda?

Linda Evangelista to jedna z pierwszych supermodelek. W latach 90. była ikoną - urody i stylu. Evangelista brała udział w międzynarodowych projektach. Chodziła po wybiegach największych światowych projektantów. Kobiety na całym świecie zazdrościły jej urody i klasy.

Linda Evangelista zniknęła z mediów. Teraz mówi dlaczego

W 2015 roku Linda Evangelista nagle niknęła z mediów. Modelka wycofała się z życia publicznego, nie informując o powodzie takiej decyzji.  Po siedmiu latach ikona lat 90. zabrała głos. W rozmowie z magazynem "People" poinformowała, że po nieudanej kriolipolizie, jej ciało i twarz zmieniły się nie do poznania. To właśnie kompleksy i utrata pewności siebie sprawiły, że odcięła się od świata i zrezygnowała z kariery.

Linda Evangelista chce pomagać innym. "To mój cel"

Reklama

"Uwielbiałam być na wybiegu. Teraz boję się wpaść na kogoś, kogo znam. Nie sądzę, żeby projektanci chcieli mnie w cokolwiek ubrać... Nie patrzę w lustro. To, co widzę, nie wygląda jak ja. Nie rozpoznaję siebie fizycznie, ale też nie rozpoznaję już siebie jako osoby..." - wyznała Linda Evangelista.

Modelka przyznała także, że chciałaby powrócić do normalnego życia. Chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie już realizować się w zawodzie modelki,  twierdzi, że jej doświadczenia mogą  pomóc innym pokonać kompleksy i trudności. "Mam nadzieję, że zdołam pozbyć się wstydu i pomóc innym ludziom. To mój cel" - zaznaczyła Evangelista.

Wszystko wskazuje na to, że modelka próbuje przełamać wstyd. Niedawno Evangelista pierwszy raz od dłuższego czasu pojawiła się na ulicach Nowego Jorku bez maski, która przez ostatnie lata pomagała jej ukryć tożsamość. Portal Daily Mail opublikował zdjęcia modelki.

***
Zobacz również:

Tak gwiazdy pokazują wsparcie Ukrainie. Chętnych do pomocy jest wiele

Weronika Marczuk opiekuje się uchodźcami. "Dojechały, odpoczną u nas"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Linda Evangelista | operacja plastyczna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy