Reklama

Reklama

Linda Evangelista zachwyca na zdjęciu. Kiedyś była ofiarą nieudanego zabiegu

Linda Evangelista była kiedyś wielką gwiazdą, jednak od kilku lat unika pokazywania się publicznie. Supermodelka przeszła nieudany zabieg, o którym niedawno postanowiła opowiedzieć w mediach. Ostatnio pokazała też pokazała swoje najnowsze zdjęcie.

Linda Evangelista pokazała nowe zdjęcie

Linda Evangelista ostatnio rzadko pokazuje się publicznie. Kanadyjska supermodelka kilka lat temu poddała się zabiegowi kriolipozy, który niestety zakończył się niepowodzeniem i oszpecił piękną gwiazdę. Dopiero w tym roku zdecydowała się opowiedzieć o swoich przeżyciach w wywiadzie.

Ostatnio kobieta wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie z koleżankami, na którym dobrze widać, jak obecnie wygląda. "Najlepszy obiad z najlepszymi starymi przyjaciółkami poprzedniego wieczoru. Najlepszy czas" - podpisała post Evangelista.

Fani supermodelki nie kryli zaskoczenia dodanym przez Evangelistę zdjęciem. W komentarzach podkreślają, że to ważne, aby mówić na temat ryzyka podobnych zabiegów, a tym samym zwiększać świadomość. Komentujący pisali też, że czekają na więcej zdjęć kobiety.

Reklama

***

Zobacz również:

Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Katarzyna Zdanowicz - prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Linda Evangelista | supermodelki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy