Reklama

Reklama

Lindsay Lohan chce ubiegać się o prezydenturę w 2020 roku

29-letnia aktorka, która zdążyła już mieć wiele problemów z prawem i używkami, chciałaby spróbować swoich sił w polityce i reprezentować USA.

Lindsay Lohan chce ubiegać się o prezydenturę w 2020 roku.

Reklama

Inspiracją dla Lindsay był Kanye West.

Na Instagramie rudowłosa piękność zamieściła swoje zdjęcie, zrobione podczas kolacji dla korespondentów Białego Domu w 2012 roku, które podpisała: "W 2020 roku być może będę startować w wyborach na prezydenta. Mimo wszystkich wzlotów i upadków #YESWECAN zróbmy to @kanyewest".

Gwiazda podziękowała również obecnemu prezydentowi Barackowi Obamie za to, że swoją postawą zachęca ją i Kanye (38 l.) do działania.

Dodała: "Dziękuję, że inspirujesz nas do bycia lepszymi ludźmi @barackobama."

Swój wpis Lindsay opatrzyła hashtagami: "#kanyewest2020 #lindsaylohanat35 #lindsaylohan2020" oraz "#34yearsofEXPERIENCE #unitingWORLDnations".

Następnie zamieściła kolejne zdjęcie i podzieliła się swoimi planami na naprawę kraju. Przyznała, że obserwuje rządy Królowej Elżbiety i inspiruje się nimi: "Pierwszą kwestią, jaką chciałabym się zająć jako prezydent, jest kwestia cierpiących na całym świecie dzieci. Królowa Elżbieta pokazała mi, jak to należy zrobić."

Prezydent Obama zażartował niedawno z oświadczenia Kanye Westa, że zamierza ubiegać się o prezydenturę i zasugerował, że małżeństwo z gwiazdą reality show "Z kamerą u Kardashianów" - Kim Kardashian - może mu pomóc w potencjalnej karierze politycznej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje