Reklama

Reklama

Lindsay Lohan przechodzi na Islam?

Gwiazda przyznała, że rozważa zmianę wyznania i przejście na Islam. Jest tylko jedne problem… jak dotąd nie udało jej się przeczytać Koranu.

Lindsay Lohan od lat jest główną bohaterką skandali z pierwszych stron tabloidów. Jednak ubiegłego lata wokół jej osoby zrobiło się głośno nie z powodu kolejnego imprezowego wybryku, ale ponieważ... zaczęła publicznie pokazywać się z Koranem w ręce, a w mediach społecznościowych publikować swoje zdjęcia w tradycyjnej chuście zakrywającej twarz.

W jednym z wywiadów, Lindsay niedawno skomentowała swoje zainteresowanie Islamem:  - Jestem bardzo uduchowioną osobą. Czytam wiele o religiach, żeby zaspokoić moje potrzeby intelektualne.

Reklama

Przyznała również, że zastanawia się nad zmianą wyznania, ale niestety, nie udało jej się jeszcze przeczytać całego Koranu, ze względu na objętość świętej księgi.  - Wiesz, ile czasu to zajmuje?! - powiedziała.

Trudno ocenić, czy jej zainteresowanie Islamem to poważna, duchowa przemiana, czy tylko przejściowa fascynacja. W poprzednich latach, Lindsay zgłębiała również Buddyzm i Kabałę.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy