Reklama

Reklama

Lopez i Smart rozstali się, ponieważ tancerz nie zjawił się na kolacji dobroczynnej

Casper wolał polecieć do Las Vegas, żeby obejrzeć walkę Conora McGregora z Natem Diazem.

Twórczyni hitu "On The Floor" i 29-letni tancerz prawdopodobnie rozstali się po tym, jak Casper wolał polecieć do Las Vegas, żeby obejrzeć walkę Conora McGregora z Natem Diazem, niż wziąć udział w kolacji charytatywnej zorganizowanej przez Rona Perelmana.

Jednak źródło podało w rozmowie z "TMZ", że para wielokrotnie rozstawała się, po czym wracała do siebie i jest duża szansa na to, że tym razem stanie się tak samo.

Mówiono wcześniej, że rozstanie Jennifer i Caspera przebiegło w przyjacielskiej atmosferze.

Źródło podało: "Jennifer i Casper rozstali się. Nie są razem od kilku tygodni. Rozstanie nie było dramatyczne i są w dobrych relacjach. Po prostu ich związek zakończył się w naturalny sposób."

"Pozostaną przyjaciółmi. Spotykają się, ale nie są razem. Rozstanie przebiegło w przyjacielskiej atmosferze."

Jennifer, która ma ośmioletnie bliźnięta - Maxa i Emme - razem z byłym mężem Markiem Anthonym, wyznała wcześniej, że jej rozwód z Markiem był "największym rozczarowaniem" jej życia.

Powiedziała: "To było druzgocące i okropne. Zarówno Marc, jak i ja myśleliśmy, że będziemy razem przez kolejne 40 lat, aż do śmierci."

"To było największe rozczarowanie mojego życia. Wtedy poczułam, że zgubiłam siebie, starając się naprawić nasze małżeństwo."

"Wcześniej byłam dwukrotnie mężatką i nie chciałam, żeby to małżeństwo również okazało się porażką. Włożyłam w nie całe serce i całą duszę i zapomniałam kim tak naprawdę jestem."

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy