Reklama

Reklama

Lopez: Nie jestem kuguarzycą

Piosenkarka przez ponad dwa lata spotykała się z tancerzem Casperem Smartem. Romans z 20 lat młodszym chłopakiem spowodował, że niektórzy zaczęli określać Lopez mianem „kuguarzycy”.

Choć Jennifer Lopez ma 46 lat, wygląda na o wiele młodszą. Młodzieńczy pozostała też jej gust, bo od swoich rówieśników woli towarzystwo młodszych chłopców. Ostatnie dwa lata spędziła w towarzystwie 27 letniego tancerza, Caspera Smarta.

Związek ze Smartem należy już do przeszłości (tancerz zaliczył burzliwy romans z transseksualistką), ale etykietka "kuguarzycy" (czyli dojrzałej singielki, polującej na młodszych mężczyzn), która przylgnęła do Lopez w czasie tego związku, wciąż nie chce się odkleić. I coraz bardziej irytuje piosenkarkę.

Reklama

 - Nienawidzę tego, że kobiety które spotykają się z młodszymi mężczyznami od razu mają przypinaną  łatkę kuguarzycy - mówiła w jednym z amerykańskich programów telewizyjnych - Jeśli młody chłopak interesuje się tobą, to w czym problem? Czy jest jakieś określenie na facetów, którzy randkują z młodszymi dziewczynami?! To nie jest sprawiedliwe.

Ciekawe ile lat będzie miał jej następny chłopak...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama