Lourdes Leon w prześwitującej sukience

Córka Madonny, Lourdes, jest (podobnie jak jej słynna mama) urodzoną skandalistką. Dziewczyna prowokuje przy każdym możliwym publicznym wyjściu.

Lourdes Leon
Lourdes LeonJackie Brown/Splash NewsEast News

Lourdes była w centrum zainteresowania już jako kilkuletnia dziewczynka. Wszystko przez egzotyczną urodę odziedziczoną po rodzicach oraz popularność matki - "królowej popu".

Dziś 22-latka może pochwalić się kilkoma dużymi kampaniami, w których wystąpiła w charakterze modelki. Od maja 2018 roku jest twarzą marki Converse. Na zdjęciach dumnie prezentuje nieogolone nogi i pachy.

Bowiem Lourdes, podobnie jak chociażby Paris Jackson, buntuje się przeciwko współczesnym kanonom piękna. Już jako nastolatka zrobiła sobie pierwsze tatuaże. Przyłapano ją także na paleniu marihuany.

Ostatnio gwiazdka pojawiła się na imprezie "Vogue Fashion Fund Awards" w Nowym Jorku i znowu przyciągnęła uwagę wszystkich zebranych.

Lourdes wybrała białą, transparentną sukienkę, spod której prześwitywały jej piersi. Oczywiście zrezygnowała z depilacji, a na ściance przybierała dość dziwne pozy...

Podoba wam się stylizacja córki Madonny?

Lourdes Leon
Lourdes LeonInvisionEast News
Lourdes Leon
Lourdes LeonGregory Pace/REX/ShutterstockEast News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas