Reklama

Reklama

Ma 43 lata i oczekuje pierwszego dziecka

Brytyjska aktorka, Emily Lloyd, ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. W fakcie, że zaszła w ciążę w miesiąc po śmierci swojego ojca, upatruje „niezwykłego zrządzenia losu”.

Emily Lloyd niedawno ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ojcem maleństwa jest partner aktorki, Christian Jupp.

Aktorka swoją ciąże uznaje za "cud i niezwykłe zrządzenie losu". "To niesamowite, że zaszłam w ciążę miesiąc po  śmierci mojego ojca. Może tak miało być." - mówi Llloyd.

Jak przyznaje, mimo że długo zwlekała z decyzją o posiadaniu dzieci i zdecydowała się na nie dopiero po czterdziestce, od dawna było ono jej marzeniem. "Jestem zachwycona! Zawsze chciałam być mamą. Jestem niezwykle podekscytowana" - opowiada aktorka. "Zawsze chciałam być matką, chociaż od pewnego czasu obawiałam się, że w moim wieku to już nie będzie możliwe" - dodaje.

Reklama

Mimo tych marzeń Lloyd przyznaje, że ciąża była dla niej sporą niespodzianką. "Obydwoje chcieliśmy mieć dzieci, jednak kiedy to się zdarza zawsze jest zaskoczeniem. Nie wszystko można zaplanować" - opowiada.

Póki co, para zaplanowała imiona dla swojej pociechy. Jak mówi Lloyd: "Zanim jeszcze wiedziałam, że jestem w ciąży, zastanawialiśmy jak będzie się nazywało nasze dziecko.  Wybór padł na Lilly, jeśli będzie to dziewczynka i James, jeśli chłopiec".

Aktorka jest w szóstym miesiącu ciąży.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje