Reklama

Reklama

Maciej Musiał pokazał mamę. To piękność!

Maciej Musiał jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów młodego pokolenia. Karierę w show-biznesie rozpoczął już jako dziecko – mogliśmy oglądać go w „Ojcu Mateuszu”, „Hotelu 52” i „Rodzince.pl”.

Dziś Musiał studiuje aktorstwo w krakowskim PWST (w związku ze studiami mocno ograniczył swoje występy w telewizji). Współprowadzi również popularny talent show "Voice of Poland" emitowany w TVP.

Reklama

Maciej nie kryje się z silną wiarą w Boga. W tym roku zagrał nawet zakonnika w filmie "Dwie korony" opowiadającym o życiu Maksymiliana Marii Kolbego. Przez chwilę aktora łączono z Kingą Dudą - córką prezydenta, ale młodzi, jak podkreślają, jedynie się przyjaźnią.

Musiał jak dotąd nie znalazł prawdziwej miłości. Co zabawne, Internauci dali się nabrać i myśleli, że na jednym ze zdjęć Maciek pozuje z dziewczyną. Tymczasem okazało się, że to... mama aktora!

Musimy przyznać, że Anna Musiał wygląda naprawdę bardzo młodo. Sama ma profil na Instagramie, na którym chętnie zamieszcza zdjęcia z synem.

Mama Macieja to eteryczna, szczupła blondynka, a na jej twarzy próżno szukać zmarszczek. Wiemy już, po kim młody aktor odziedziczył urodę.

Powiedzielibyście, że pani Ania jest mamą dorosłego syna?

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje