Reklama

Reklama

Maciej Zakościelny pokazał zdjęcie z wakacji. Jeden szczegół przykuł uwagę obserwatorów

Maciej Zakościelny nie należy do gwiazd wyjątkowo aktywnych w mediach społecznościowych. Na Instgaramie zazwyczaj umieszcza zdjęcia związane z projektami artystycznymi, w których bierze udział. Niedawno zrobił wyjątek i podzielił się fotografią z rodzinnych wakacji. Maciej Zakościelny spacerował po plaży w towarzystwie swoich pociech. Uwagę fanów przykuł jeden szczegół. W komentarzach rozpętała się burza!

Maciej Zakościelny ma wielu oddanych fanów

Maciej Zakościelny jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów. Fani pokochali go między innymi za role w takich  serialach jak: "Kryminalni", "Czas honoru", "Plebania", "Na dobre i na złe". 41-latek strzeże prywatności i rzadko wypowiada się publicznie na temat swoich najbliższych. Maciej Zakościelny jest mężem modelki Pauliny Wyki. Para wychowuje razem dwóch synków: starszego Borysa i młodszego  Alexa.

Maciej Zakościelny spędza wakacje w Polsce

Maciej Zakościelny lubi spędzać czas aktywnie. Na początku wakacji aktor wypoczywał podczas  pieszych wędrówek w Bukowinie Tatrzańskiej. W sierpniu postanowił razem z rodziną wybrać się  nad Morze Bałtyckie. Maciej Zakościelny podzielił się z fanami rodzinnymi kadrami z wyjazdu. "Bycie ojcem to ważna dla mnie rola... najtrudniejsza... najciekawsza" - napisał na Instagramie.

Reklama

Maciej Zakościelny spędza wakacje w Polsce

Na zdjęciu, które Maciej Zakościelny opublikował na Instagramie widać, jak aktor  razem z synami wchodzi do wody. Chociaż rodzinny kadr na pierwszy rzut oka wydaje się wzruszający i rozczulający,  internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół. Fani zauważyli, że aktor naraża dzieci na niebezpieczeństwo.

Jedna z fanek zauważyła, że aktor prowadzi dzieci na falochrony. Obserwatorka zaznaczyła w komentarzu, że to bardzo niebezpieczne i może skończyć się tragicznie. Inni użytkownicy zgodzili się z nią i chcąc ostrzegać Zakościelnego przed zagrożeniem, zaznaczyli, że powinien bardziej uważać.

Podobnych komentarzy było znacznie więcej. "Chyba nie idziesz Maćku z dziećmi na falochron, bo to bardzo niebezpieczne", "Ale przy falochronach uważaj, tam potrafi być głęboko na 2 metry", "Wzdłuż falochronu robi się taki rów szeroki na 1,5 metra", "Nie wchodzi się do wody w takim miejscu" - ostrzegali przejęci obserwatorzy.

Przeczytaj również:

Długie paznokcie u stóp. Hit lata 2021?

Szybkie desery bez pieczenia. Garść sprawdzonych przepisów

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje