Reklama

Reklama

Madonna i Drake mieli sekretny romans w 2015 roku

58-letnia gwiazda pop pojawiła się dwa lata temu w nagłówkach gazet, ponieważ podczas amerykańskiego festiwalu muzycznego Coachella pocałowała 30-letniego rapera i, jak donoszą teraz źródła, para miała "delikatny romans", jeszcze przed pocałunkiem na scenie, którego żadna z zainteresowanych stron nie ma zamiaru komentować.

Jak donosi źródło gazecie The Sun: "Wszyscy z otoczenia Madonny doskonale wiedzieli, że między nimi pojawił się jakiś delikatny romans w 2015 roku.

- Oboje wiedzieli, że to nie będzie trwało wiecznie, ale oboje byli wtedy singlami.

- Na pewno coś ich do siebie przyciągnęło.

- Drake ma za sobą romanse ze starszymi od siebie kobietami, więc Madonna jest zdecydowanie w jego typie.

 - Bardzo dobrze się razem bawili, ale utrzymywali to w tajamnicy. Żadne z nich nie ma zamiaru tego w jakikolwiek sposób komentować.

Reklama

Informacje na temat romansu pary - którą dzieli 28-letnia różnica wieku - wcale nie muszą być zaskoczeniem dla fanów autorki hitu "Rebel Heart", ponieważ jak sama ostatnio przyznała, ludzie czują się "niekomfortowo" z powodu jej kochanków, którzy są "trzy dekady młodsi" od niej.

Autorka hitu "Like A Virgin" - która ostatnio spotykała się z 26-letnim modelem Aboubakar Soumahoro - powiedziała wcześniej:

 - Byłam w życiu ciężko skrzywdzona i załamana, po śmierci mojej mamy. Miałam przed sobą naprawdę spore trudności, pomimo sukcesu, który odniosłam. Mam kochanków, którzy są ode mnie młodsi o trzy dekady. To sprawia, że ludzie czują się niekomfortowo. Wydaje mi się, że wszystko, co robię powoduje, iż ludzie czują się niekomfortowo.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy