Reklama

Reklama

Maffashion na zdjęciu sprzed 16 lat

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, jest (obok Jessiki Mercedes Kirchner i Tamary Gonzalez Perei) jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych.

Do jej obowiązków należy więc m.in. doradzanie Polkom, co jest modne w tym sezonie, pokazywanie się w oryginalnych stylizacjach czy bywanie na branżowych imprezach.

30-letnia blogerka jest zaręczona z Czarkiem Jóźwikiem - jednym z członków, popularnej w sieci grupy, Abstrachuje.

Julia (tak jak i jej koleżanki po fachu) często pada ofiarą internetowego hejtu. Maffashion zwykło się zarzucać, że za mocno retuszuje swoje zdjęcia. W rezultacie - na fotkach robionych przez paparazzi ma wyglądać zupełnie inaczej, niż na tych wrzucanych na Instagram przez siebie.

Reklama

Blogerka postanowiła udowodnić ostatnio, że ma do siebie duży dystans i zamieściła na swoim profilu zdjęcie z przeszłości.

Julia faktycznie nie przypomina na nim samej siebie. Pozuje bowiem w spodniach-dzwonach i krótkim topie. W oczy rzucają się także mocna opalenizna, nienaturalnie wyskubane brwi i... kanapa pamiętająca początek lat 90-tych.

Fotografia cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem fanów Kuczyńskiej. "Wow! Zupełnie inna osoba jest na tym zdjęciu", "Byłam pewna, że na zdjęciu jest Britney Spears" czy "Chętnie obejrzałabym teledysk piosenki "Wannabe" z tobą w tle" - pisali.

Blogerka zdradziła, że zdjęcie zostało wykonane 16 lat temu!

Myślicie, że Maffashion ma się czego wstydzić? A może powinna wrócić do starego wizerunku?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy