Reklama

Reklama

Maffashion szczerze o ślubie i chrzcinach synka

W ostatnią niedzielę Maffashion zorganizowała Q&A, czyli serię ekspresowych pytań, które mogli zadać jej obserwatorzy. Fani w dalszym ciągu dociekają, czy influencerka ma zamiar wyjść za mąż. Gwiazda powiedziała wprost o swoich planach.

Związek Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego od początku był kontrowersyjnym tematem. Media i internauci nie dawali im szans na dłuższą relację, jednak para udowodniła, że ich plany względem siebie są bardzo poważne. 

Czy Maffashion i Fabijański wezmą ślub?

We wrześniu 2020 roku na świat przyszedł ich syn, Bastek. Julia i Sebastian wychowują go wspólnie. Sądząc po relacjach, które wstawiają w swoich mediach społecznościowych, wszystko wygląda na to, że układa im się bardzo dobrze.

Podczas ostatniej serii pytań "prawda czy fałsz", które Maffashion zorganizowała na swoim Instagramie, nie mogło zabraknąć dociekań o ślub influencerki i aktora. Padło pytanie: "Chcesz wyjść za mąż?". Odpowiedź gwiazdy wcale nie była taka oczywista.

Co z chrztem Bastka?

Reklama

Z dalszej relacji obserwatorzy mogli dowiedzieć się, że synek Julii i Sebastiana ich decyzją nie został ochrzczony. Gwiazda dodała, że planowała ciążę i co więcej - w związku z kłopotami zdrowotnymi informacja o zajściu w ciążę była dla niej ogromną radością.

Myślicie, że Julia i Sebastian staną niebawem na ślubnym kobiercu?

Zobacz również:

Maffashion o nowej dziewczynie swojego byłego: "Dziwne uczucie"

Aneta Kręglicka na zdjęciu sprzed prawie 30 lat. Nic się nie zmieniła!

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy