Reklama

Maffashion w odważnej sesji

Tydzień temu w Szanghaju odbył się pokaz ekskluzywnej marki bieliźniarskiej Victoria’s Secret. Wydarzenie co roku przyciąga tłumy blogerek, influencerek i gwiazd świata mody.

Polskę reprezentowały dwie najpopularniejsze blogerki modowe: Jessica Mercedes Kirchner i Julia "Maffashion" Kuczyńska. Dziewczyny zrobiły wszystko, by zrobić sobie zdjęcia ze znanymi modelkami, a Jessice udało się nawet porozmawiać z Adrianą Limą.

Z kolei Maffashion na swoim Instagramie pochwaliła się fotkami z Bellą Hadid i Jasmine Tookes. Ale to nie wszystko. Julia postanowiła również podzielić się sesją z hotelu.

Blogerka pozowała na łóżku w majtkach i piżamowej koszuli. Możemy domyślać się, że są to produkty Victoria’s Secret. Julia odsłoniła brzuch i pośladki. W opisie do zdjęcia podziękowała natomiast marce za zaproszenie na pokaz. "Nie wierzę, że po tylu latach marzeń o #VSFS w końcu tu byłam!".

Reklama

Zdjęcie Maff polubiło prawie 90 tys. fanów. W komentarzach mogliśmy przeczytać m.in.: "Moim zdaniem powinnaś zostać aniołkiem VS" czy "Kochana! Cieszę się razem z Tobą". Jak widać, komentujący nie szczędzili Kuczyńskiej komplementów.

Uważacie, że 30-latka faktycznie na nie zasługuje?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy