Reklama

Reklama

Maffashion wyznała, że Sebastian Fabijański zachwyca się przy niej innymi kobietami

Popularny aktor i jego ukochana wystąpili we wspólnej relacji na żywo na Instagramie, podczas której odpowiadali na pytania fanów. Maffashion i Fabijański są parą zaledwie od kilku miesięcy, a że dotąd niewiele mówili o swoim związku, to ich fani liczyli na garść interesujących szczegółów. I się nie zawiedli.

Podczas rozmowy na żywo Julia Kuczyńska, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko Maffashion, przyznała, że nie jest zadowolona, kiedy jej partner zachwyca się przy niej innymi kobietami. W pewnym momencie zwróciła się bezpośrednio do internautek: "Czy wasi faceci też tak mają, że jak widzą jakąś fajną dziewczynę, to mówią: Ale ona jest dobra?".

Jeden ze śledzących tę relację mężczyzn odpowiedział, że w takim zachowaniu nie ma nic złego, przeciwnie, jest to zdrowa i normalna reakcja zdrowia. "Też tak uważam, ale są pewne granice", skomentowała te słowa Kuczyńska. A potem powiedziała, że Fabijańskiemu zdarza się komplementować urodę innych kobiet. Aktor zachwyca się podobno Margot Robbie, a nawet modelką, którą Maffashion zatrudniła do sesji zdjęciowej. Blogerka na początku maja ruszyła bowiem z kampanią własnej marki modowej, w której pojawia się Audreyana Michelle. Kuczyńska przyznała jednak, że w tej kwestii podziela gust swojego chłopaka i sama jest zafascynowana urodą dziewczyny.

Reklama

Fabijański postanowił wyjaśnić sytuację: "Żeby była jasność, ja nie znam tej dziewczyny (...). Wszystkie moje fascynacje osobami, których nie znam, opierają się na jakimś wyobrażeniu", wyznał aktor. Dodał też, że zdarzało mu się rozczarować osobami, które wcześniej mu się podobały. "To ma sens, bo mnie kiedyś hejtowałeś. Nie wizualnie, ale miałeś do mnie jakies "ale" jeśli chodzi o moją osobę", przypomniała mu Julia Kuczyńska. Sebastian Fabijański przyznał, że był uprzedzony. "Jesteś reprezentantką świata, którego nie ogarniam i który uważałem za powierzchowny produkt i biznes. Swoją drogą bardzo szanuję cię za to, jak to ogarnęłaś wszystko", podsumował aktor.PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy