Magda Bereda o swoim chłopaku

Magda Bereda jest najpopularniejszą śpiewającą polską YouTuberką. Na swoim kanale wykonuje covery wielkich gwiazd, ale także własne piosenki.

Magda Bereda pierwszy raz opowiedziała o swoim chłopaku
Magda Bereda pierwszy raz opowiedziała o swoim chłopakuTricolorsEast News

W tym roku zamierza nagrać swoją debiutancką płytę. Do tej pory próbowała swoich sił w telewizyjnych talent show, zaś na zaproszenie Dody wzięła udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści".

Na premierze filmu dokumentującego kulisy tego wydarzenia wokalistce towarzyszył jej chłopak, Łukasz Górski, który również jest znanym YouTuberem. Magda rzadko wypowiada się o partnerze.

- To jest taka właśnie moja prywatność, której raczej nie umieszczam w internecie. Po prostu cieszymy się, kiedy mamy chwilę dla siebie, kiedy przychodzi weekend, kiedy możemy obejrzeć jakiś film czy pójść chociażby na basen, do kina.

- Dzisiaj też jest ze mną i zawsze mi towarzyszy. Zawsze mnie ogromnie wspiera. I przede wszystkim jest mega utalentowany, bo dubbinguje - wyjaśniła. Pasją Łukasza, znanego też jako Luka, jest podkładanie głosów pod znane postacie, najczęściej z filmów i serialu. Zajmuje się tym na swoim kanale Łukasz Gie.

Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co jeszcze zdradziła Magda!

x-news/INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas