Reklama

Reklama

Magda Gessler na zdjęciu sprzed lat. Jest nie do poznania!

Magda Gessler za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Tym razem restauratorka postanowiła pokazać internautom zdjęcie sprzed lat. Bez burzy loków zupełnie nie przypomina siebie. Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać.

Magda Gessler zachwyciła internautów

Magda Gessler jest dziś najpopularniejszą polską restauratorką. Za sprawą występów w programach kulinarnych zdobyła sympatię wielu osób. Widzowie pokochali jej poczucie humoru i sposób bycia. 

Grono jej fanów stale się poszerza, a Magda Gessler chce być z nimi w stałym kontakcie. W związku z tym stara się regularnie publikować posty w mediach społecznościowych. 

Magda Gessler pokazała zdjęcie sprzed lat

Na instagramowym profilu Magdy Gessler nie brakuje zdjęć z pracy oraz rodzinnych ujęć. Restauratorka także chętnie pokazuje, jak spędza wolny czas. 

Tym razem Magda Gessler postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem sprzed ponad 20 lat. Restauratorka opublikowała fotografię z 2001 roku, na której nie przypomina samej siebie. 

Reklama

Wszystko przez to, że obecnie kojarzy się przede wszystkim z burzą loków i kolorowymi stylizacjami. Na zdjęciu widać jednak Magdę Gessler w zupełnie innej odsłonie. Restauratorka w 2001 roku stawiała raczej na stonowane kolory i zupełnie inną fryzurę. Zamiast loków nosiła krótkie, lekko pofalowane blond włosy. 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci wręcz zasypali Magdę Gessler komplementami. "Ikona od zawsze", "Piękna kobieta", "Królowa jak zawsze lśni" - można przeczytać pod postem.

***

Zobacz także:

Drzyzga ostro komentuje pracę z Woźniak-Starak. Ewa: "Cięty język, czasami niepotrzebny..."

Zofia Zborowska chudnie w oczach. „Tak się jaram”

Maffashion walczy z plotkami. Pokazała się bez grama makijażu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy