Reklama

Reklama

Magda Gessler odchodzi z TVN? Jest ostry komentarz restauratorki

"Magda Gessler odchodzi z TVN!" - krzyczą nagłówki gazet i plotkarskich portali. Nazwisko najsłynniejszej polskiej restauratorki pojawiło wśród innych gwiazd TVN, które być może wraz z byłym dyrektorem programowym Edwardem Miszczakiem przejdą do stacji Polsat.

Od czasu oficjalnego ogłoszenia przejścia Edwarda Miszczaka z TVN do Polsatu nie milkną plotki i domysły na temat dalszych losów wykreowanych przez niego gwiazd i osobowości telewizyjnych. Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Plejadą przypomniała, że Miszczak "jest ojcem chrzestnym jej sukcesu". Na liście potencjalnych transferów gwiazd z TVN do Polsatu są już Magda Mołek i wspomniana wcześniej Małgorzata Rozenek-Majdan - obie swoją nową drogę w stacji mają rozpocząć od udziału we flagowym show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". 

Reklama

Nic dziwnego, że wśród spekulacji pojawia się również nazwisko Magdy Gessler. Co na to sama zainteresowana? Aktualnie przebywa na wakacjach, ale nie omieszkała skomentować tych doniesień. Zrobiła to w swoim niepowtarzalnym stylu. Wierszem.

Na Instagramie wypowiedziała się natomiast dużo ostrzej. Zbulwersowana skalą medialnej gonitwy za "newsem", Magda Gessler napisała, że nie ma wyjścia i musi "uciąć żądzę pieniądza niewiarygodnych portali", żerujących na ludzkim życiu. Posunęła się do porównania tychże do tasiemca czworogłowego. 

Magda Gessler ubolewa nad tym, że ludzie gonią za fake i bad newsem, szukają sensacji i nakręcają się niepotrzebnie i negatywnie. Plotkarskie portale oskarża o rozsiewanie kłamstw i rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat swojego transferu do TVN. Dom jest, był i będzie tylko jeden #TVN

Czytaj też:

Kto zagra główną rolę w filmie o Magdzie Gessler?

Magda Gessler zdradza przepis na naleśniki! Wskazuje, o czym warto pamiętać

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Magda Gessler: Kuchenne rewolucje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy