Reklama

Reklama

Powstanie film o Magdzie Gessler. Kto zagra główną rolę?

Magda Gessler to bez wątpienia najpopularniejsza restauratorka w kraju. Charyzmatyczna celebrytka, budząca niemałe kontrowersje, rok temu wydała swoją biografię pt. „Magda”, która niebawem doczeka się ekranizacji. Kto zagra główną rolę? Padły już pierwsze nazwiska.

Magda Gessler od kilkunastu lat prowadzi program "Kuchenne rewolucje", w którym bezkompromisowa gwiazda telewizji spieszy na pomoc właścicielom restauracji w całej Polsce. Przez jednych uwielbiana, przez innych krytykowana za doprowadzanie bohaterów swojego telewizyjnego show do łez, czy rzucanie talerzami. Jedno jest pewne - Gessler od lat wzbudza w widzach emocje, dzięki czemu cieszy się niesłabnącą popularnością.

Powstanie film o Magdzie Gessler

Rok temu gwiazda wydała swoją książkę biograficzną, spisaną piórem Dominika Linowskiego, w której opowiedziała o wielu nieznanych dotąd historiach z jej niewątpliwie bogatego i ciekawego życia. Obecnie trwają przygotowania do realizacji filmu fabularnego, który w dużej mierze będzie oparty na życiorysie restauratorki. Gwiazda zapowiedziała, że osobiście zaangażuje się w produkcję filmu, podkreślając, że to właśnie ona zadecyduje o ostatecznym kształcie scenariusza, a ponadto będzie miała wpływ na dobór aktorów i reżyserię.

Reklama

Zobacz także: Magda Gessler ostrzega - tego nie dodawaj do sałatki jarzynowej

Kto zagra Magdę Gessler? 

Jak donosi "Super Express" obecnie największe szanse na angaż w produkcji mają mieć Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Nieoficjalnie mówi się również, że szansę na udział w filmie o Magdzie Gessler mają również: Joanna Liszowska, Beata Kozidrak, Anna Mucha czy córka celebrytki Laura Gessler. Niewykluczone również, że w główną bohaterkę filmu wcieli się sama Magda Gessler.


***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy