Reklama

Reklama

Magda Gessler świętuje urodziny. Córka złożyła już życzenia

Magda Gessler obchodzi dzisiaj swoje 69. urodziny. Piękne życzenia na Instagramie złożyła jej córka Lara, która wstawiła również kilka niepublikowanych wcześniej zdjęć. Do życzeń przyłączyły się także inne znane osoby.

Urodziny Magdy Gessler

Magda Gessler 10 lipca obchodzi urodziny. W tym roku gwiazda kończy 69 lat - wielka impreza z okazji okrągłej rocznicy zatem czeka ją dopiero za rok, jednak teraz restauratorka również ma powody do świętowania. A wraz z nią jej rodzina, w tym córka Lara.

Kobieta dodała z okazji urodzin mamy kilka niepublikowanych wcześniej zdjęć. Na pierwszym widzimy Magdę wraz z Larą i jej córeczką Neną. Kolejne fotografie przedstawiają samą restauratorkę z czasów obecnych i młodości, a także wspólne zdjęcie mamy i córki.

Życzenia od Lary Gessler

Lara, która spodziewa się kolejnego dziecka, podpisała post wzruszającymi słowami, w których podkreśliła, że jej mama jest wspaniałą osobą i babcią. Podziękowała jej również za "odczarowywanie świata" i pokazanie jej, że może w nim coś zmieniać.

Reklama

Restauratorka odpowiedziała na te życzenia w komentarzu słowami: "Takie cudownie wzruszające życzenia, kocham was do szaleństwa i podziwiam". Wpis skomentowała także m.in. Olga Frycz, która napisała: "Wszyscy kochamy Magdę Gessler!!!! Zdrowia i miłości".

***

Zobacz również:

Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Katarzyna Zdanowicz - prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy