Magda Mołek pokazała mieszkanie

Magda Mołek jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Zobaczcie, jak wygląda jej mieszkanie. Prawda, że robi wrażenie?

Magda Mołek ma piękne mieszkanie
Magda Mołek ma piękne mieszkanieMateusz GrochockiEast News

Mołek od 2004 roku była związana ze stacją TVN. Na jej antenie prowadziła m.in. pierwszą edycję "Tańca z gwiazdami" oraz program "Dzień dobry TVN". Od 2009 roku była gospodynią programu "W roli głównej", w którym przeprowadzała intymne wywiady ze znanymi kobietami.

Dziś dziennikarka prowadzi kanał na YouTubie, a studio nagraniowe zorganizowała w swojej garderobie. Przeprowadza tam wywiady, nagrywa podcasty oraz poleca interesujące książki.

Na instagramowym profilu pani Magdy możemy zobaczyć również, jak wyglądają inne pomieszczenia w jej domu.

Jak ubierają się żony głów państw i które z ich kreacji na pewno przejdą do historii? W naszej galerii znajdziecie zdjęcia najpiękniejszych stylizacji pierwszych dam. Która z nich podoba się wam najbardziej?
Pani Anna świetnie wygląda również w czerni. Zestawy z czarnymi żakietami, przełamanymi bielą lub szarością zdecydowanie należą do najbardziej udanych stylizacji. Na zdjęciu w jednym z nich.
Anna Komorowska, zanim została pierwszą damą, preferowała luźne, sportowe i niezobowiązujące stylizacje. Jednak życie w Pałacu Prezydenckim rządzi się swoimi prawami i styl pani Anny musiał ulec zmianie. Początki nie były łatwe – prezydentowa miała problem z doborem obuwia, stawiała też na wyraziste kolory, które nie służyły jej sylwetce. Jednak z czasem pierwsza dama wyglądała coraz lepiej. Bardzo dobrze oceniono np. komplet, który wybrała na głosowanie w II turze wyborów prezydenckich w 2015 roku.
Macron jest wielką fanką domu mody Louis Vuitton – właściwie nie rozstaje się z ich torebkami i płaszczami. Jest też chyba jedyną pierwszą damą, która nawet na oficjalne spotkania zakłada jeansy i spódniczki mini. Na zdjęciu z Rihanną w 2017 roku.
+9

Możemy podejrzeć np., że dziennikarka lubi oryginalne plakaty, a jeden ze stolików został zrobiony ze starej maszyny do szycia.

Mołek postawiła na stonowaną kolorystykę (dominują biel i szarość) z pojedynczymi, kolorowymi akcentami. Elegancji dodaje wnętrzom drewniana podłoga.

Zresztą - zobaczcie sami! Co myślicie o mieszkaniu pani Magdy?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas