Reklama

Reklama

Magda Mołek przeszła metamorfozę

Magda Mołek jest jedną z najbardziej lubianych prowadzących „Dzień dobry TVN”. Niedawno wróciła do pracy po kilkumiesięcznej przerwie.

Urlop był związany z dużymi zmianami w życiu pani Magdy. W czerwcu 42-letnia dziennikarka urodziła drugie dziecko - syna Stefana. Ojcem chłopca jest prawnik Maciej Taborowski. Para pobrała się w 2011 roku. Wtedy też na świat przyszedł ich pierwszy potomek - Henryk.

Mołek należy do osób, które strzegą życia prywatnego. Prezenterki próżno szukać na otwarciach butików czy promocjach perfum.

Także Instagram pani Magdy, obserwowany przez 238 tys. użytkowników, pełen jest jej oficjalnych zdjęć. Dziennikarka nie pokazuje w mediach społecznościowych dzieci i męża.

Reklama

Za to ostatnio postanowiła pochwalić się metamorfozą. Mołek zmieniła fryzurę. Pozostała przy blondzie, ale wygładziła włosy i postawiła na klasycznego boba.

Większość fanów komplementowała zmianę. Byli jednak też tacy, którym nie spodobało się nowe uczesanie. "Według mnie bardzo nietrafiona zmiana", "Poprzednia fryzura zdecydowanie lepsza" czy "Pani Magdo, niech Pani wróci za jakiś czas do tej rozwichrzonej czuprynki" - pisali.

A wy co myślicie o metamorfozie Mołek? W której fryzurze wygląda lepiej?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Mołek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje