Reklama

Magdalena Frąckowiak zaszalała na czerwonym dywanie

Magdalena Frąckowiak pojawiła się na imprezie organizowanej przez luksusowy dom mody w Warszawie. Topmodelka zrobiła prawdziwe show na czerwonym dywanie!

Magdalena Frąckowiak zaczęła pracować jako modelka w wieku 16 lat. Największą rozpoznawalność przyniosła jej współpraca z legendarnymi domami mody takimi jak Valentino, Christian Dior, Chanel, Givenchy, czy Ralph Lauren.

Sesje zdjęciowe z jej udziałem znalazły się w wielu krajowych edycjach magazynów "Vogue" i "Glamour". Przez 3 lata pojawiała się również na wybiegu podczas pokazów mody marki Victoria’s Secret.

Jakiś czas temu stworzyła autorską kolekcję biżuterii sygnowanej własnym nazwiskiem. Zaczęła również podbijać świat mediów społecznościowych. Modelka nie ograniczała się wyłącznie do Instagrama. Na początku zajmowała się publikowaniem nagrań w serwisie YouTube. Frąckowiak jest znana internautom z wulgarnych wypowiedzi i częstych konfrontacji z fanami.

Reklama

Mimo że Magda na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, zdarza się jej pojawić na ważnych wydarzeniach branżowych w Polsce. Ostatnio wzięła udział w otwarciu luksusowego butiku marki Exclusive for Vitkac. Na tę okazję założyła długą sukienkę, ozdobioną drobnymi kwiatkami. Do kreacji dobrała złote sandałki.

Frąckowiak zapozowała na ściance w bardzo specyficzny sposób. Piękna modelka cały czas stroiła miny i nie mogła ustać w miejscu. Co więcej, jej stopy wciąż wysuwały się z butów.

Zobaczcie koniecznie zdjęcia!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Frąckowiak | Warszawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy